Družstva

SKV je rodina a každý v něm najde své místo. Máme spoustu společného - spojuje nás radost ze hry, starost o klub a jeho úspěchy. 

Naše výkonnostní týmy mají jednoznačný cíl. Hrát na co nejvyšší úrovni, vždy na sobě pracovat a porážet své soupeře. Podmiňují tomu svou přípravu a volný čas. Protože až přijde ta pravá chvíle, chtějí být jejich členové připraveni na 100 %.

Nezapomínáme ani na "hobby" družstva. Ne každý může (nebo chce) obětovat florbalu veškerý volný čas. To ale neznamená, že nechce slavit góly se spoluhráči. I pro volnočasové hráče je u nás místo a často hrají velmi dobrý florbal.

Naše mládež je základem klubu. Od přípravky po žákovské kategorie se snažíme vychovat všestranné sportovce a sportovkyně. Budujeme v dětech lásku k pohybu a fyzické i morální základy pro to, aby mohly působit úspěšně v navazujících družstvech.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.