Inforozcestník pro členy

Jste součástí SKV a něco vám není jasné? Nevíte, kdy na soustředění, kde sehnat florbalku nebo dres? Nevíte, jak komunikovat s vedoucím Vašeho družstva? Nebo kdy, jak a kam zaplatit členské příspěvky?

Právě proto je tu informační rozcestník pro členy klubu. Berte jej jako takový "návod k použití SKV", kde byste postupně měli najít odpovědi na všechny situace, na které můžete jako člen, členka nebo rodič v klubu narazit.

Návod k použití klubu po tématech

Pro přehlednost jsme Vám témata barevně oddělili:

Členská sekce SKV

Členská sekce (ČS) je hlavní klubovou komunikační platformou přes kterou se členové dozvídají všechny důležité věci.

Trenéři používají ČS ke sdílení týmových informací, plánování tréninků nebo docházky. Obsahuje přihlášky na soustředění nebo klubové akce.

Vstoupit do Členské sekce

Letní soustředění

Hráči a hráčky mládežnických kategorií absolvují pravidelná letní soustředění.

Přihlášky probíhají přes Členskou sekci, ale informace najdete i na webu.

Soustředění

Členské příspěvky

Činnost hráče/hráčky v klubu je financován (mimo jiné) z členských příspěvků. Příspěvky platí každý člen oddílu pololetně.

Informace o členských příspěvcích

Florbalový materiál a obuv

Výhradním florbalovým partnerem všech družstev SKV je švédská značka florbalového vybavení ZONEFLOORBALL. Halovou obuv nám pak dodává Unihoc Shoes.

Členové mají přístup ke klubové slevě u hromadných objednávek a mohou čerpat individuální členskou slevu na vybavení v prodejně FlorbalExpert.

Objednávky materiálu

Dresy a textil

Klub zajišťuje svým členkám a členům zápasové dresové sety a klubový textil. Níže najdete více informací o jeho cenách a objednání.

Objednávky textilu a dresů

Vedení klubu

Klub vede Výbor oddílu, který se v současné době skládá z 5 členů. Více o členech vedení oddílu najdete níže, včetně kontaktů na jednotlivé členy.

Vedení klubu

Opatření: covid-19

Pandemie covid-19 zasáhla životy nás všech, klubový život SKV nevyjímaje.

Aktuální opatření najdete na speciální stránce.

Koronavirus

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.