Realizační tým

Generic placeholder image
Jan Kapucián
Hlavní trenér
Generic placeholder image
Miroslav Purkrábek
Asistent trenéra
Generic placeholder image
Boleslav Kytka
Kondiční trenér
Generic placeholder image
Jiří Buchta
Vedoucí družstva
...

#80 | Petr Musil

VĚK

24 let

POZICE

brankář

VÝŠKA

170 cm

VÁHA

67 kg

Petr Musil pochází z východních Čech, konkrétně z Chocně. Do 14 let se věnoval hlavně tenisu a 3 sezony nastupoval za TK Prostějov. Florbal pro něj byl zprvu jen doplňkovým sportem. Jednou na tréninku chyběl gólman, a tak se dostal natrvalo do branky. Na klubové úrovni začínal ve Vysokém Mýtu a po roce posílil Pardubice. Tam strávil nadcházející 4 ročníky a stal se i součástí A týmu. Po studiu jazykového gymnázia v Hradci Králové se rozhodoval, co dál. Vybral ČVUT a angažmá v Mladé Boleslavi, kde tři sezony kryl záda zkušenějšímu kolegovi a reprezentačnímu brankáři Lukáši Bauerovi. V roce 2021 úspěšně dokončil bakalářské studium a v létě přestoupil do SKV. Vedle školy pracuje také ve startupové firmě VOS.health, kde má na starosti především zpracování dat, financí a agendu účetnictví.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.