Realizační tým

Generic placeholder image
Michal Kotlas
Hlavní trenér
Generic placeholder image
David Bouša
Hlavní trenér
...

#80 | Petr Musil

VĚK

23 let

POZICE

brankář

VÝŠKA

170 cm

VÁHA

67 kg

Petr Musil pochází z východních Čech, konkrétně z Chocně. Do 14 let se věnoval hlavně tenisu a 3 sezony nastupoval za TK Prostějov. Florbal pro něj byl zprvu jen doplňkovým sportem. Jednou na tréninku chyběl gólman, a tak se dostal natrvalo do branky. Na klubové úrovni začínal ve Vysokém Mýtu a po roce posílil Pardubice. Tam strávil nadcházející 4 ročníky a stal se i součástí A týmu. Po studiu jazykového gymnázia v Hradci Králové se rozhodoval, co dál. Vybral ČVUT a angažmá v Mladé Boleslavi, kde tři sezony kryl záda zkušenějšímu kolegovi a reprezentačnímu brankáři Lukáši Bauerovi. V roce 2021 úspěšně dokončil bakalářské studium a v létě přestoupil do SKV. Vedle školy pracuje také ve startupové firmě VOS.health, kde má na starosti především zpracování dat, financí a agendu účetnictví.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.