Realizační tým

Generic placeholder image
Michal Kotlas
Hlavní trenér
Generic placeholder image
David Bouša
Hlavní trenér
Generic placeholder image
Boleslav Kytka
Vedoucí družstva
...

#78 | Michal Strachota

VĚK

28 let

POZICE

útočník

VÝŠKA

171 cm

VÁHA

71 kg

Michal Strachota začínal s florbalem v roce 2000 v klubu FC Vlci. Poté přestoupil do Future, kde hrál v mládežnických kategoriích po boku bratrů Stuchlíků, Jana Natova a dalších šikovných florbalistů. Po zrušení Future oblékal dres Sparty, ze které si ho vybral Chodov. S celkem z Jižního Města po boku nynějších koučů A týmu Michala Kotlase a Davida Bouši dvakrát zvítězil v superfinále. Po angažmá na Chodově přijal nabídku prvoligových Karlových Varů, kde se pokoušel pomoci k postupu mezi elitu. Ambice ale nebyly i kvůli pandemii koronaviru naplněny. V létě 2020 přijal nabídku SKV a stal se posilou vinohradského klubu. Rychlý a důrazný útočník vyniká svým zakončením, technikou hole a buldočí povahou.

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.