SportMěBaví

Internetový portál www.sportmebavi.cz nabízí zajímavé, aktuální a komplexní informace o sportovních akcích.

Fanoušci jakéhokoliv sportu nyní konečně získají přehled o nadcházejících sportovních událostech, které mohou navštívit. 

 

Cílem projektu je i zvýšit atraktivitu sportu v České republice, zvýšit návštěvnost na sportovištích a podpořit tuzemské sportovní kluby a federace. Projekt se snaží ulehčit sportovcům i jejich fandům zdlouhavé vyhledávání konkrétní akce na internetových stránkách. Na našem webu jsou totiž shromážděny veškeré sportovní události, dění, zážitky a informace, které snadno a jednoduše získáte při jednom.

 

"Sport mě baví" Vám poskytne opravdu bohaty seznam aktivit. Je zde zábava pro každého z Vás! Nechte se inspirovat tipy, jak strávit příjemné sportovní odpoledne.

Zpět na partnery

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.