Czech Open - den první: Ladies mají dvě výhry, muži rovněž neporaženi
11. 8.

Czech Open - den první: Ladies mají dvě výhry, muži rovněž neporaženi

První den Czech Open mohou Vinohrady hodnotit pozitivně. Ladies nejprve smetly Yverdon 10:0 a následně si poradily i s Benešovem. Boys remizovali s juniory Wileru a večer porazili superligové Otrokovice 5:2. Ostatní vinohradské celky zaznamenaly dvě výhry a jednu remízu.Jako vůbec první vstoupilo do bojů na letošním Czech Open ženské áčko. V 8 hodin se na dejvické Julisce střetlo se Švýcarkami. Holky od úvodu diktovaly tempo hry a rychle si vybudovaly bezpečný náskok. Svého soupeře nakonec rozstřílely 10:0. Druhé utkání už tak pohledné nebylo, Benešov se více soustředil na obranu, přesto se Ladies dokázaly dvakrát prosadit a po prvním dni jsou na první příčce skupiny.

 

Mužský A tým se v kategorii Pro nejprve utkal s mladíky z Wileru. Vinohradští dotahovali jednogólovou ztrátu, pak se ale trefili Jaromír Lisa s Jakubem Záněm a otočili skóre ve prospěch SKV. Do konce zápasu stihl soupeř srovnat, a tak se oba týmy rozešly smírně. Ve druhém zápase si kluci vedli solidně a otrokovické Panthers porazili i díky hattricku Lisy 5:2!

 

Jednu výhru a jednu porážky si připsaly obě béčka. Mužská Benfika nejprve porazila Maďary 7:1, ve večerním zápase však nestačila na soky z Finska a padla 1:2. Ženské béčko, nastupující pod historickým názvem Coyotes, na úvod turnaje padlo s Dobruškou, ale dojem potom napravilo vítězstvím 5:2 nad Teiwaz Hranicemi.

 

Do florbalových klání v úvodním dni letního turnaje preimérově zasáhlo také ženské céčko, které však oba své zápasy prohrálo a zítra ráno se tak v souboji s Chomutovem pokusí o první body. To junioři už na svém kontě bod mají. Se slovenským Pressburgem remizovali 5:5. Na kvalitní celek brněnských Bulldogs ovšem nestačili a padli 3:11.

 

Na konec zbývá dodat, že Torza, za kterou nastupuje řada bývalých či současných hráčů a trenérů SKV, zaznamenala dvě remízy. Zítra boje na Czech Open pokračují. Ladies nastoupí znovu v Dejvicích proti Takis, mužské áčko na Jedenátce vyzve Českou Lípu!

 

Aktuální informace o turnaji najdete na našem Facebooku a také na Twitteru, kde často informujeme fanoušky o aktuálních výsledcích. Tak tedy SKV = Společně K Vítězství!

 

Výsledky 1. hracího dne:

 

Muži A (kategorie Muži Pro):

TJ SKV - SV Wiler-Ersigen U21 2:2

TJ SKV - Panthers Otrokovice 5:2

  

Ženy A (kategorie Ženy Open):

TJ SKV - UC Yverdon 10:0

TJ SKV - SK Florbal Benešov 2:0

 

Muži B (kategorie Muži Open):

SKV - Phoenix Fireball Wizards SE 7:1

SKV - Kultasormet 1:2

 

Ženy B (kategorie Ženy Open):

Coyotes - FBC Dobruška 0:4

Coyotes - Teiwaz Hranice 5:1

 

Ženy C (kategorie Ženy Open):

SKV - HUKU 1:4

SKV -  Hot Chillis Rümlang-Regensdorf 0:6

 

Junioři (kategorie Junioři):

TJ SKV - IBF Pressburg 5:5

TJ SKV - itelligence Bulldogs Brno 3:11

 

Torza Sorry (kategorie Muži Open):

Torza - SBKP 1:1

Torza - Florbal Neratovice 3:3
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva