Archiv článků

...
Dorostenci ovládli Prague Floorball Cup! Ukázali jsme odhodlání, řekl trenér

Prolétli základní skupinou a následně i vyřazovací částí. Ve finále v domácí Rieger aréně sice prohrávali 0:2 a 2:3, pokaždé se ale dokázali do zápasu vrátit a díky senzačnímu závěru berou zlato! Dorostenci SKV zazářili na uplynulém Prague Floorball Cupu a odnášejí si z něj nejcennější medaile. Pojďme se za jejich cestou ohlédnout společně s hlavním trenérem Josefem Němečkem a kapitánem výběru Tadeášem Velemínským.

...
Skvělá zkušenost, hodnotí šampionát 3 na 3 Anežka Dobisíková

SKV vyslalo na premiérový ročník světového šampionátu 3 na 3 své současné či bývalé hráčky. Ty se ve skupině i v následném čtvrtfinále s Finskem srdnatě rvaly za české barvy, na lepší výsledek to však nestačilo. Za cennou zkušeností se ohlédla jedna z nejproduktivnějších hráček výběru Anežka Dobisíková.

...
Mým cílem je nastavit směr výchovy hráček, říká šéftrenér dívčí složky Sigl

Dívčí kategorie SKV za sebou mají další průlomový rok. Rozrostly se počty, některé celky zaznamenaly pěkné výsledky a juniorky byly podruhé za sebou součástí 1. ligy. Za tím vším stojí práce šéftrenéra ženské složky Jonáše Sigla a dalších vinohradských koučů. Po sezoně se Sigl ohlédl za uplynulým ročníkem a představil plány pro nadcházející rok.

...
Mužské áčko odstartovalo letní přípravné období před sezonou 2024/2025

Mužský A tým pod vedením kondičního trenéra Boleslava Kytky odstartoval letní přípravu. První trénink absolvovali sokolové na atletickém ovále u Rieger arény. V nadcházejících týdnech budou nabírat kondici na nový ročník.

...
Trenér juniorů Robert Pitoňák: Líbí se mi, jak se v klubu pracuje s hráči

Robert Pitoňák má za sebou první rok v pozici kouče juniorů. Cílem bylo připravit tým na nadcházející ročník, ve kterém se SKV pokusí kvalifikovat se do CE ligy. Kouč juniorského týmu se teď mohl ohlédnout za dosavadními výsledky a progresem a přidat cíle pro příští sezonu.

...
Kapitánka Adéla Skalická po sezoně: Kvalita 1. ligy se zvedla

Podruhé za sebou skončily Ladies ve čtvrtfinále play off, a tak opět zůstaly před branami boje o postup do nejvyšší soutěže. Kapitánka Adéla Skalická ale vysněný postup nevzdává a bude se o něj prát ve vinohradském dresu i v příští sezoně. V rozhovoru se ohlédla za uplynulým ročníkem v 1. lize, zhodnotila výkony týmu v základní části i v play off a pokusila se popsat, co týmu k lepšímu výsledku chybělo.

...
SKV vysílá hráčky na MS ve hře 3 na 3! Chceme uspět, hlásí Nigrinová

Od 11. do 12. května se ve finském Lahti uskuteční historicky první světový šampionát ve hře 3 na 3. Českou republiku budou v kategorii žen reprezentovat současné či bývalé hráčky SKV. Proto jsme pár dní před odletem vyzpovídali Anetu Nigrinovou, která tým dávala dohromady.

...
Shrnutí víkendu: Muži C končí třetí, přípravka čtyřikrát vítězná!

Muži C ze závěrečného turnaje regionální ligy vydolovali tři body, což jim v konečném zúčtování stačilo na obsazení třetí příčky. Celtics nejprve padli s céčkem Panthers 3:5, následně však stejným poměrem porazili rezervu Tatranu Střešovice. Výborně si na konci sezony vedla přípravka, která vyhrála všechny svá čtyři utkání.

...
Daniel Keller: Vzpomínky z angažmá v SKV mi zůstanou celý život

Roční mise Daniela Kellera na Vinohradech se nachýlila ke konci. Švýcarský forvard se vrací do své mateřské země a bude oblékat dres St. Gallenu. Na rok strávený v klubu z Rieger arény ale bude vzpomínat jen v dobrém. A pozitivně na něj budou nahlížet také fanoušci, protože Keller přispěl týmu řadou důležitých branek a byl jedním z nejproduktivnějších hráčů celku.

...
Víkendové menu: Muži C chtějí na stupně vítězů

Mužské céčko uzavře letošní ročník regionální ligy. V nejvyšší lize pražského a středočeského regionu mají Celtics stále ještě šanci obsadit druhou příčku. Co k tomu potřebují? Získat šest bodů a doufat alespoň v jedno zaváhání aktuálně druhé Traverzy. Muži C se představí v sobotu v Unihoc aréně. V neděli dohrají sezonu mladší žákyně v Kutné Hoře a přípravka v Kralupech nad Vltavou.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.