Archiv článků

...
Práce dostala přednost. Sokolu chci zůstat nablízku, přiznal končící Oliver Gold

Dva roky hájil barvy Vinohrad, teď se rozhodl upřednostit jiné věci na úkor florbalu. Oliver Gold už další superligové starty (alespoň v nejblížší budoucnosti) nepřidá. Těšit ho může fakt, že se loučil vítězně. Sokolové zvládli sérii 1. kola play down s Pardubicemi, a tak hbitý univerzál může odcházet s čistým svědomím. V rozhovoru mimo jiné popsal, jak k těžkému rozhodnutí dospěl.

...
A tým má za sebou start letní přípravy

Vinohradští florbalisté zahájili letní přípravu na superligovou sezonu 2022/2023. Početný kádr bude nabírat fyzickou kondici a až v později se přesune do haly, kde se pokusí vyladit formu na úvod soutěže. O personálních změnách v týmu vás budeme postupně informovat na webu a sociálních sítích.

...
SKV reprezentovaly na Prague Floorball Cupu čtyři týmy

Hned čtyři vinohradské celky se o uplynulém víkendu zúčastnily Prague Floorball Cupu. Barvy SKV hájily dorostenci, starší žáci A, starší žáci B a juniorky. A právě ty si vedly nejlépe, když ve čtvrtfinále porazily soupeře z Polska a postoupily mezi nejlepší čtyři výběry turnaje. Ostatním týmům se vstup do play off nevydařil. Nejvíce to mrzelo starší žáky, kteří ve skupině zapsali dvě výhry a jednu remízu.

...
Novým trenérem Vinohrad se stal Jan Kapucián!

Po odchodu dosavadního trenérského dua Michal Kotlas - David Bouša byl novým koučem vinohradského A týmu jmenován Jan Kapucián. Bývalá hráčská opora SKV bude v realizačním týmu spolupracovat s asistentem Miroslavem Purkrábkem, kondičním trenérem Boleslavem Kytkou a fyzioterapeutkou Klárou Pekárkovou.

...
Nové tváře, vítězná nálada. Ligovou sezonu úspěšně zakončily i nejmladší naděje

Řada nových přírůstků do černožluté rodinky, spousta práce a zejména vítězná forma v průběhu celého ročníku. I v takovém dechu se nesla uplynulá sezona v táboře mladých vinohradských talentů. Parta pod vedením trenérského sboru Lucky Šťastné letos reprezentovala značku SKV s naprostou grácií a do šuplíku klubových úspěchů doručila velice zajímavé výsledky.

...
Loučící se trenéři Kotlas s Boušou: Byla to velká zkušenost!

Po posledním zápase uplynulé sezony si mohli Michal Kotlas s Davidem Boušou plácnout. Splnili totiž cíl v podobě záchrany Vinohrad v nejvyšší soutěži. A následně týmu oznámili, že na svých pozicích končí. V SKV za nimi zůstane velká porce poctivé práce.

...
Také elévky úspěšně dohrály letošní sezonu

Uplynulou neděli naše nejmladší hráčky pořádaly doma na Vinohradech poslední ligový turnaj sezony.

...
Štěpán Čuda: V kabině se letos vytvořil skvělý tým!

V létě 2020 přišel do SKV z Bohemians. V prvním ročníku ale hbitý obránce Štěpán Čuda do základní sestavy nepronikl. To se mu povedlo až ve druhé sezoně na Vinohradech, kdy se stal součástí první pětky a na hřišti spolupracoval s bratry Stuchlíky. I jeho výkony plné bojovnosti přinesly vinohradskému klubu záchranu v Livesport Superlize.

...
Dorostenci na finále nedosáhli. Pochválil bych týmovou hru, řekl kouč Otta

Dvě porážky s Královým Dvorem odsoudili dorostence k boji o třetí příčku ve Final Four 2. ligy. Sokolové na kvalitního protivníka nestačili, i tak ale během dvou náročných duelů stihli nabrat velkou porci zkušeností. Za vystoupením svých svěřenců se ohlédl jeden z trenérů týmu Jan Otta.

...
Dorostence čeká Final Four! V neděli se střetnou s Královým Dvorem

Dorostenci SKV vybojovali ve 2. lize třetí příčku, a protože rezerva ze Střešovic se závěrečných bojů o medailová umístění účastnit nemůže, znamená to pro vinohradské mladíky postup do Final Four. V jeho semifinále se žlutočerní utkají s celkem z Králova Dvoru. Hrát se bude v neděli v Kunraticích. Vítěze čeká účast v druholigovém finále.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.