Archiv článků

...
Posila do útoku! Vinohradský dres obleče Viktor Kopecký

Po posezonních odchodech bylo jasné, že kromě obrany bude třeba posílit i útok. A proto do Rieger arény přichází zkušený forvard Viktor Kopecký. Odchovanec ústeckého florbalu si zahrál nejvyšší soutěž hlavně v dresu Bohemians a absolvoval také angažmá ve Future a na Chodově.

...
Končící Marian Jelínek: Ve florbale jsem našel mnoho přátel

Během pěti sezon odehrál ve žlutočerném dresu 134 utkání. Marian Jelínek se po svém přestupu z Chodova stal nedílnou součástí vinohradského kádru a přispěl k postupu do nejvyšší soutěže, k následné záchraně i k premiérové účasti v play off. Teď statný obránce svou hráčskou kariéru na nejvyšší úrovni uzavírá a věnovat se bude jiným činnostem. Na SKV ale bude vzpomínat v dobrém.

...
SKV posílil obránce David Ježek!

Defenzivní řady by měl po odchodech Mariana Jelínka a Radovana Vnuka vyztužit David Ježek. 27letý obránce si dal od florbalu v uplynulém ročníku pauzu, předtím působil ve Spartě, Tatranu a Liberci. Jedná se o zkušeného hráče, který si debut v nejvyšší soutěži připsal už v roce 2010.

...
Junioři na Wizards cupu vítězní!

Juniorský tým SKV ovládl všechny tři zápasy na nedělním Wizards cupu a zaslouženě si došel pro triumf v turnaji! O den dříve se v Kunraticích představili také dorostenci, těm se ale nedařilo a mladí sokolové obsadili poslední čtvrtou příčku.

...
Dorostenci a junioři si po dlouhé době zahrají!

Dorostenci a junioři SKV si po dlouhých týdnech a měsících konečně zahrají soutěžní zápasy! Dorost se představí na Wizards cupu v sobotu, junioři budou hrát v neděli. Oba dva turnaje se uskuteční v pražských Kunraticích.

...
Vinohrady budou nově součástí nejvyšší juniorské ligy!

Vedení vinohradského florbalu se rozhodlo pro nadcházející ročník přihlásit juniorský tým do nejvyšší soutěže! Jde o důležitý krok, který by měl přispět k naplnění ambicí a cílů SKV. Mladí sokolové tak budou mít možnost konfrontovat se s dalšími kvalitním celky na tuzemské florbalové scéně. A profitovat z toho může jednoznačně i mužský A tým.

...
Mládež se postupně probouzí k tréninku!

Dlouhé měsíce bez společných tréninků i florbalu. To už je nyní naštěstí minulost. Na konci dubna se mohla vinohradská mládež vrátit ke společným tréninkům venku a před týdnem následoval i očekáváný návrat do haly. Byť jsou ještě počty omezené, i takový posun vypadá s ohledem na podzimní a zimní lockdown velmi optimisticky.

...
SKV připravilo kompenzaci členských příspěvků a letní tréninky navíc

Výbor FO SKV schválil výrazně snížené částky členských příspěvků za 2. pololetí sezony 2020/21 a nabízí doplňkové možnosti trénování přes léto zdarma.

...
A tým odstartoval přípravu: Chceme i během léta více zápasů, zní od trenérů

Mužský A tým Vinohrad se už připravuje na nadcházející superligový ročník. Mužstvo i nadále povede trenérské duo Michal Kotlas a David Bouša. Sokolové se budou muset obejít bez stěžejního hráče ofenzivy Martina Skřivánka. Místo po něm se budou snažit zacelit další opory nebo noví hráči. Koučové by rádi v přípravě sehráli i dostatek přípravných zápasů, aby se tým cítil připravený na další superligovou výzvu.

...
Od pondělí 24. 5. zahajuje SKV halové tréninky

Díky změnám v protiepidemiologických opatřeních budeme moci od pondělí 24. 5. opět organizovat společné tréninky v hale.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.