Archiv článků

...
Shrnutí víkendu: Junioři přidali třetí vítězství, následně však padli s Kladnem

I přes první prohru v soutěži mají junioři nadějně rozehranou kvalifikaci o CE ligu. V sobotu totiž Martin Šolaja a spol. porazili Ústí 7:4 a získali třetí vítězství v řadě. V neděli sice nestačili na Kladno, když prohráli 2:3, jejich naděje na postup z prvního místa jsou však stále hodně vysoké. Stačí zvládnout poslední dva zápasy.

...
Víkend bez bodu. Sokolové prohráli v Ostravě i doma s Libercem

Čekání na výhru se pro florbalisty Vinohrad v Livesport Superlize protáhne. Sokolové totiž nestačili na rozjetou Ostravu a i kvůli malé efektivitě hry prohráli vysoko 1:8. V neděli pak doma padli s Libercem, když se jim nepovedla především úvodní třetina, ve které Severočeši zadělali na výhru. Další utkání je na programu v sobotu na půdě Chodova.

...
Víkendové menu: Ve hře opět junioři i Benfika

I druhý hrací víkend v nové sezoně bude patřit vinohradským juniorům a mužskému béčku. Oba dva týmy vstoupily do ročníku výhrami a budou se snažit vítěznou sérii natáhnout. Junioři před týdnem v kvalifikaci CE ligy vyzrály jak na Karlovy Vary, tak na Kladno a nyní v domácím prostředí vyzvou Ústí a absolvují odvetu s Kladnem. Béčko v 1. kole divize porazilo Kutnou Horu a nyní se v Mělníku utká s Falconem.

...
Náročný dvojzápas: Sokolové zamíří do Ostravy, doma se pak utkají s Libercem

Vinohrady vyhlížejí první náročnější víkend v aktuální sezoně. V pátek večer se svěřenci koučů Kotlase a Bouši představí na hřišti ostravského FBC. V neděli pak bude program Livesport Superligy pokračovat domácím duelem s Libercem. Nedělní domácí duel má naplánovaný začátek na 17:00.

...
Zápasy s Ostravou a Libercem ukážou, jak jsme připravení, míní Petr Hartman

Rychle se musel přeorientovat na obránce a čelit útočným výpadům střešovického Tatranu. Sokolové v úvodním kole nové sezony Livesport Superligy prohráli doma s několikánásobným mistrem České republiky 2:11. Vinohradský univerzál Petr Hartman už ale vyhlíží víkendové souboje s Ostravou a Libercem, které více naznačí o formě SKV.

...
Také Ladies posílily kádr! Představujeme šestici nových hráček

Ladies si o víkendu s přehledem poradily s úvodními ligovými soupeři a Týn nad Vltavou i Soběslav porazily shodně 9:1. Do úvodních kol holky vstoupily hned s několika letními posilami, které rozšířily hlavně řídnoucí golmanské řady.

...
Shrnutí víkendu: Skvělí junioři slaví dvě výhry! Ladies také dvakrát za tři body

SKV má za sebou úspěšný vstup do nového ročníku. O dvě důležitá vítězství se totiž postarali junioři, kteří premiérově naskočili v elitní soutěži. V její kvalifikace nejprve porazili jak Karlovy Vary, tak Kladno. Do dalších bojů si tak vybojovali dobrou pozici. Stoprocentní byly o víkendu i Ladies, které vyhrály dvakrát 9:1.

...
Tatran se v Rieger aréně prezentoval dobrým výkonem a odváží si výhru 11:2

Na úvod nového superligového ročníku čekala svěřence koučů Kotlase a Bouši těžká práce. Střešovický Tatran nasázel během tři pohárových střetnutí do branek soupeřů 45 gólů a přítomnost nových (v případě Marka Beneše staronových) forvardů byla na hřišti znát. Sokolové se v úvodní třetině 1. kola Livesport Superligy ještě drželi, ale ve zbytku střetnutí už nedokázali hostům konkurovat. Výsledkem je prohra 2:11.

...
Naše hra by měla být sebevědomá, říká nový kapitán SKV Lukáš Lanc

Patří k nejzkušenějším hráčům SKV a v A týmu je také služebně nejstarší. Před sezonou převzal od Ondřeje Stuchlíka kapitánskou pásku, a do nové superligové sezony proto Lukáš Lanc povede tým jako lídr. Jak ale sám říká, doufá, že to nebude o jednotlivcích, nýbrž o celku. Hra SKV by v nové sezoně měla být jak dostatečně efektivní, tak sebevědomá.

...
Víkendové menu: Historický moment pro juniory, v akci budou i Ladies

Juniorský tým SKV se poprvé v historii klubu zapojí do nejvyšší celostátní soutěže. Sokolové vstoupí do kvalifikace CE ligy duely na hřištích Karlových Varů a Kladna. Po téměř roce se představí také Ladies. Sezonu v 1. lize načnou domácími bitvami s Týnem nad Vltavou a Soběslaví. V sobotu večer bude v domácí sokolovně hrát také Benfika!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.