Archiv článků

...
Tréninkový režim v klubu od 13. dubna

Informace ohledně tréninkového režimu v klubu od 13. 4. vzhledem k nově platným vládním nařízením.

...
Vyjádření klubu k (ne)povolení sportovních aktivit po konci nouzového stavu

Stejně jako ostatní kluby i SKV přivítalo plánované umožnění organizovaných sportovních aktivit po konci stavu nouze. Během několika hodin však nový ministr zdravotnictví Petr Arenberger změnil naplánované kroky a bude předkládat na pondělním zasedání Vlády ČR opětovné zpřísnění, kdy by spolu mohly trénovat maximálně 2 osoby.

...
SKV opouští úspěšný trenér a člen vedení Michal Pazdera

Nejprve jako hráč, pak jako trenér a následně i jako člen vedení. Michal Pazdera se nesmazatelným písmem zapsal do historie vinohradského klubu. Teď se s prostředím, kde strávil deset let, loučí.

...
Přihrávka brankáři je zpět, trenéry těší variabilita vinohradských brankářů

IFF oznámila zásadní změnu pravidel, která vstoupí v platnost od sezony 2021 / 22. Mezi florbalové mantinely se vrací možnost přihrávky brankáři.

...
Michal Kotlas a David Bouša nadále povedou vinohradský tým!

Mají za sebou specifickou sezonu poznamenanou pandemií koronaviru, chuť pokračovat jim ale uplynulý náročný ročník nevzal. A proto se Michal Kotlas a David Bouša s vedením vinohradského klubu dohodli na prodloužení spolupráce a A tým budou z lavičky koučovat i v nadcházející sezoně!

...
Konec sezony pro A tým!

Výkonný výbor Českého florbalu rozhodl vzhledem k epidemiologické situaci o zrušení postupů a sestupů ve všech soutěžích. Z tohoto rozhodnutí plyne, že se v Livesport Superlize neuskuteční play down. SKV tak bude účastníkem nejvyšší soutěže i v nadcházející sezoně.

...
Martin Skřivánek: Na play down se musíme připravit v hlavě

V závěru základní části se útočník Martin Skřivánek po delší odmlce vrátil do sestavy Vinohrad. Vyléčil nepříjemné zranění a trenérům bude k dispozici v klíčové fázi sezony. Sokolové na konci března rozjedou sérii 1. kola play down, ve které budou čelit brněnskému Hattricku.

...
Sokolové uzavřeli základní část prohrou s Libercem, v play down vyzvou Hattrick

Oba týmy už měly před závěrečným duelem základní části své jisté. Vinohrady čeká play down a Liberec se po solidní sezoně musel spokojit s devátou příčkou znamenající bezpodmínečnou záchranu. Přesto se ve 26. kole Livesport Superligy hrálo o čest. Vinohradští se snažili držet krok, ale nakonec prokázal Liberec dobrou formu a zvítězil v Rieger aréně vysoko 11:4.

...
Sokolové uzavřou základní část střetnutím s Libercem

Důstojně zakončit základní část Livesport Superligy, dobře se naladit na blížící se klíčovou část sezony a potěšit diváky u obrazovek. S takovými cíli půjdou sokolové do bitvy s Libercem. Duel 26. kola se uskuteční v neděli od 17 hodin v Rieger aréně. Video přenos budou komentovat Gustav Ondrejčík a Richard Klíma.

...
Ani vedení 5:1 nestačilo, Sparta se po obratu raduje z výhry

Také ve druhém vzájemném utkání se Spartou měli sokolové nakročeno k výhře. Dobře rozehraný zápas ale k triumfu nedovedli a nakonec v utkání 25. kola Livesport Superligy prohráli 5:6 po prodloužení.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.