Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 956 článků.
2374_20240613_135347.jpg

Přihlášky do soutěží: Junioři se vrací do nejvyšší ligy!

SKV bude mít v nadcházejícím ročníku rekordní počet 21 týmů! Sedmou sezonu po sobě si mužské áčko zahraje Livesport Superligu. Po roční odmlce se do nejvyšší soutěže přihlásili junioři. Novinkou je ženské céčko vytvořené primárně pro hráčky do 23 let.

2372_20240606_102518.jpg

Na SKVělém dni proběhne vyhlášení prvního ročníku SKV Awards!

V sobotu se uskuteční tradiční celoklubové akce Skvělý den. Na ní se každoročně potkávají hráči, hráčky, trenéři, trenérky, členové vedení, rodiče a další příznivci klubu. Letos bude Skvělý den ozvláštněn o první ročník SKV Awards. Vyhlášeny budou čtyři ceny.

2527_jonas_sigl_trenerska_fotka.jpg

Mým cílem je nastavit směr výchovy hráček, říká šéftrenér dívčí složky Sigl

Dívčí kategorie SKV za sebou mají další průlomový rok. Rozrostly se počty, některé celky zaznamenaly pěkné výsledky a juniorky byly podruhé za sebou součástí 1. ligy. Za tím vším stojí práce šéftrenéra ženské složky Jonáše Sigla a dalších vinohradských koučů. Po sezoně se Sigl ohlédl za uplynulým ročníkem a představil plány pro nadcházející rok.

2522_muzi_c_unihoc_arena_posledni_turnaj.jpg

Shrnutí víkendu: Muži C končí třetí, přípravka čtyřikrát vítězná!

Muži C ze závěrečného turnaje regionální ligy vydolovali tři body, což jim v konečném zúčtování stačilo na obsazení třetí příčky. Celtics nejprve padli s céčkem Panthers 3:5, následně však stejným poměrem porazili rezervu Tatranu Střešovice. Výborně si na konci sezony vedla přípravka, která vyhrála všechny svá čtyři utkání.

2517_maty_cvejn_juniori.jpg

Víkendové menu: Muži C chtějí na stupně vítězů

Mužské céčko uzavře letošní ročník regionální ligy. V nejvyšší lize pražského a středočeského regionu mají Celtics stále ještě šanci obsadit druhou příčku. Co k tomu potřebují? Získat šest bodů a doufat alespoň v jedno zaváhání aktuálně druhé Traverzy. Muži C se představí v sobotu v Unihoc aréně. V neděli dohrají sezonu mladší žákyně v Kutné Hoře a přípravka v Kralupech nad Vltavou.

2516_elevove_a_unihoc_arena_duben.jpg

Shrnutí víkendu: Elévové mistři Prahy a středních Čech!

Áčku elévů se vydařil poslední turnaj sezony na výbornou. Mladí sokolové čtyřikrát zvítězili, ovládli 1. koš a minimálně do začátku příští sezony si vydobyli vizitku nejlepšího celku pražského a středočeského regionu v kategorii elévů. První místo ve 4. koši vybojovali starší žáci A. A dvě výhry vybojovali muži D, pro které to znamená postup z osmí ligy do sedmé.

2514_elevove_brezen_postup.jpg

Víkendové menu: Ve hře oba týmy starších žáků a elévů

Většina vinohradských týmů už má po sezoně, některé kategorie se ale na své závěrečné zápasy teprve chystají. O víkendu se do boje zapojí oba týmy starších žáků a oba týmy elévů. V sobotu je ještě doplní o postup usilující muži D. Áčko elévů se těší na účast v 1. koši. Mladí sokolové tak vyzvou nejkvalitnější týmy v regionu. Všem žlutočerným celkům držíme palce!

2513_strzky_unihoc_arena_duben.jpg

Shrnutí víkendu: Starší žákyně zapsaly 13gólovou výhru

Starším žákyním se na posledním turnaji v dejvické Unihoc aréně sice povedlo vyhrát pouze jeden zápas ze tří, o to větší to ale triumf byl. Hráčkám Sokola se totiž podařilo nasázet panterkám 13 branek. Dvě výhry ze čtyř utkání vybojovaly elévky, v obou případech byla soupeřem Florbalová akademie z Mladé Boleslavi.

2511_strzky_turnaj_radlice.jpg

Víkendové menu: Starší žákyně v Dejvicích, elévky v Letňanech

Nedělní den bude patřit florbalovému superfinále. V O2 areně se povedou souboje o titul v Livesport Superlize i Extralize žen. Den předtím se do hry zapojí dva vinohradské týmy. V dejvické Unihoc Aréně budou hrát starší žákyně, které dvakrát vyzvou Panthers a jednou Dvojku Praha. V Letňanech odehrají svůj turnaj elévky. Také ony narazí na Dvojku, dále pak na dva týmy Florbalové akademie z Mladé Boleslavi a na Black Angels.

2512_dorostenky_posledni_turnaj_radlice.jpg

Shrnutí víkendu: Dorostenky zakončily sezonu výhrou

Na závěr svého účinkování ve 2. lize dorostenky porazily Panthers 5:1 a nakonec obsadily šestou příčku v tabulce. Srdnatým výkonem došly ke dvěma výhrým na svém turnaji mladší žákyně. Výbornou sezonu korunovaly dalšími dvěma triumfy ženy B. Holky porazily rezervu Bohemians a Prague Tigers, zapsaly pět vítězství v řadě a ve 2. lize končí na skvělé druhé pozici.