Kontakty

Vedení FO TJ Sokol Královské Vinohrady v současné době pracuje v tomto složení, které zvolila valná hromada oddílu dne 14. 2. 2019.

Členové vedení FO SKV
Dalibor Nigrin 724 138 542 dalibor.nigrin@skvflorbal.cz Prezident oddílu
Jiří Buchta 731 186 404 jiri.buchta@skvflorbal.cz Viceprezident oddílu
Pavel Doubek 777 002 101 pavel.doubek@skvflorbal.cz Člen výboru oddílu
Kateřina Bartůňková 721 671 237 katerina.bartunkova@skvflorbal.cz Členka výboru oddílu
Jan Svoboda 602 337 964 jan.svoboda@skvflorbal.cz Člen výboru oddílu

pozn. Michal Pazdera odstoupil z pozice člena vedení FO TJ SKV (a viceprezidenta FO) ke konci března 2021. 

 

Další pracovníci FO SKV
Sekretářka oddílu Petra Wesley 777 448 802 sekretar@skvflorbal.cz
Sportovní ředitel Boleslav Kytka 777 339 968 boleslav.kytka@skvflorbal.cz
Šéfredaktor webu Gustav Ondrejčík 739 871 440 redakce@skvflorbal.cz
Redaktorka sociálních sítí Lucie Kisugite    
Muži A
Michal Kotlas Hlavní trenér 739 019 076 michal.kotlas@skvflorbal.cz
David Bouša Hlavní trenér 607 171 203 david.bousa@skvflorbal.cz
Klára Pekárková Fyzioterapeut 734 681 863 klara.pekarkova@skvflorbal.cz
Boleslav Kytka Kondiční trenér 777 339 968 boleslav.kytka@skvflorbal.cz
Jiří Buchta Vedoucí družstva 731 186 404 jiri.buchta@skvflorbal.cz
Muži B / C
Viktor Vondra Trenér 777 802 255 viktor.vondra@skvflorbal.cz
Gustav Ondrejčík Trenér 739 871 440 gustav.ondrejcik@skvflorbal.cz
Muži D
Daniel Stránský Trenér 737 343 770 daniel.stransky@skvflorbal.cz
Junioři (2003 - 2004)
Miroslav Purkrábek Trenér 721 011 180 miroslav.purkrabek@skvflorbal.cz
Vilém Svoboda Trenér 604 279 697 vilas@skvflorbal.cz
Dorostenci (2005 - 2006)
Vilém Svoboda Trenér 604 279 697 vilas@skvflorbal.cz
Jan Otta Trenér 773 231 153 jan.otta@skvflorbal.cz
Starší žáci (2007 - 2008)
Vilém Svoboda Trenér 604 279 697 vilas@skvflorbal.cz
Martin Poruba Trenér 607 861 857 martin.poruba@skvflorbal.cz
Mladší žáci (2009 - 2010)
Lucie Šťastná Koordinátor kategorie 773 139 677 lucie.stastna@skvflorbal.cz
Oliver Gold Trenér 702 191 211 oliver.gold@skvflorbal.cz
Petr Antuš Trenér 606 271 049 petr.antus@skvflorbal.cz
Elévové (2011 - 2012)
Lucie Šťastná Koordinátor kategorie 773 139 677 lucie.stastna@skvflorbal.cz
Dalibor Nigrin Trenér 724 138 542 dalibor.nigrin@skvflorbal.cz
Eliška Hladíková Trenér 601 222 656 eliska.hladikova@skvflorbal.cz
Zuzana Bauerová Trenér 721 215 962 zuzana.bauerova@skvflorbal.cz
Přípravka (2013 a mladší)
Lucie Šťastná Koordinátor kategorie 773 139 677 lucie.stastna@skvflorbal.cz
Dalibor Nigrin Trenér 724 138 542 dalibor.nigrin@skvflorbal.cz
Eliška Hladíková Trenér 601 222 656 eliska.hladikova@skvflorbal.cz
Zuzana Bauerová Trenér 721 215 962 zuzana.bauerova@skvflorbal.cz
Ženy A
Pavel Doubek Hlavní trenér 777 002 101 pavel.doubek@skvflorbal.cz
Jonáš Sigl Koordinátor kategorie 603 501 884 jonas.sigl@skvflorbal.cz
Ženy B
Ivana Hyršlová Trenér    
Jonáš Sigl Koordinátor kategorie 603 501 884 jonas.sigl@skvflorbal.cz
Juniorky / Dorostenky (2003 - 2004 a 2005 - 2006)
Šimon Král Trenér 725 992 987 simon.kral@skvflorbal.cz
Mladší / Starší žákyně (2007 - 2008 a 2009 - 2010)
Jonáš Sigl Koordinátor kategorie 603 501 884 jonas.sigl@skvflorbal.cz
Hieu Nguyen Trenér 773 667 457 hieu.nguyen@skvflorbal.cz
Tomáš Martan Trenér 732 464 978 tomas.martan@skvflorbal.cz
Elévky (2011 a mladší)
Lucie Šťastná Koordinátor kategorie 773 139 677 lucie.stastna@skvflorbal.cz
Dalibor Nigrin Trenér 724 138 542 dalibor.nigrin@skvflorbal.cz
Eliška Hladíková Trenér 601 222 656 eliska.hladikova@skvflorbal.cz
Zuzana Bauerová Trenér 721 215 962 zuzana.bauerova@skvflorbal.cz

TJ Sokol Královské Vinohrady, oddíl florbalu

Polská 2400/1a
120 00 Praha 2

IČ: 00200191
č.ú.: 210421196/0300

Tel: +420 777 448 802
E-mail: sekretar@skvflorbal.cz

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.