Průvodce nováčka

Jste v SKV noví? Jak udělat první kroky a co nejrychleji a nejsnáze se zapojit do pravidelného fungování v klubu? Průvodce nováčka vám pomůže!

Provedeme vás krok za krokem od náboru až po první utkání.

  1. Zaregistruj se u nás
  2. Přijď na první trénink
  3. Funguj v Členské sekci
  4. Čas na zápas!
  5. Pořiď si vlastní dres a vybavení
  6. Žij SKV

Registrace

Vůbec prvním krokem je registrace k nám do klubu. Nejjednodušší je se zaregistrovat na naší náborové stránce www.hrajflorbal.cz.

Usnadní to vstup do Členské sekce (která je středobodem fungování všech členů v klubu), protože už víme na jaký e-mail máme poslat pozvánku a zároveň o vás budou trenéři vědět předem.

Po registraci vás zkontaktuje náš sekretariát s informacemi jak u nás začít a kdy a kam se dostavit na první trénink.

První trénink

S největší pravděpodobností vás pozveme na trénink do naší haly na Vinohradech, záležet bude na tom, do které kategorie spadáte. Z vybavení stačí na začátku sportovní obuv a oblečení, hůl zapůjčíme.

Na hale si vás převezme trenér kategorie, seznámí vás se základním fungováním a můžete začít s tréninky.

Fungování v Členské sekci

Pro dlouhodobé fungování u nás v klubu je potřeba být informovaný. Pro všechnu komunikaci od trenérů a klubu směrem ke členům a rodičům nám slouží Členská sekce EOS. Najdete v ní kalendář tréninků své kategorie, pozvánky na klubové události a až nastane ten čas, tak také nominaci na první zápas.

První zápas

Jakmile přijde čas, trenér vás nanominuje na zápas. Dostanete veškeré instrukce, kde a kdy být, a pak už se jimi jen řídíte. Na úvodní zápasy vám také zapůjčíme dres. Prvního zápasu se není potřeba bát - žádný učený z nebe nespadl a poctivým tréninkem se zlepšení určitě dostaví!

Vlastní dres a vybavení

Pro úplné začátky je v pořádku, když na trénincích a zápasech budete používat námi zapůjčené vybavení. Pokud se vám ale zalíbí, je na čase si pořídit vybavení vlastní. Není to nic složitého - díky našim partnerům, jako je např. florbalový partner Zone/FlorbalExpert se k vybavení dostanete velmi snadno a za zvýhodněných podmínek. 

Zápasový dres si objednáte po konzultaci s trenérem a týmové vybavení přes objernávkové formuláře.

Více o pořízení klubového textilu a sportovního vybavení najdete na stránce Materiál.

Klubový život, akce a soustředění

Pravidelně trénujete, hrajete zápasy, ale to není všechno, co vám může SKV nabídnout. Sport je pro nás možnost poznávat se, abychom to co prožijeme na hřišti mohli probírat i mimo něj. Klubové akce jako SKVělý den, týmová soustředění nebo teambuildingy, to je jen zlomek toho, co můžete v SKV zažít. Tak hurá do toho!