Jan Hanák: Budeme chtít vyladit formu
18. 2.

Jan Hanák: Budeme chtít vyladit formu

V létě zamířil Jan Hanák do SKV ze Znojma. V základní části naskočil do 17 zápasů a připsal si v nich tři góly a dvě asistence. Branek však chce střílet víc a doufá, že Vinohrady v závěru základní části vyladí formu na rozhodující část sezony, tedy na play down.Jak se zrodil tvůj přestup do Vinohrad?
„Přestup se zrodil na letním florbalovém turnaji v Brně, kde jsem hrál v jednom týmu s Buchtičem (Jirkou Buchtou), Standou Zezulkou a Aldou Stavjanou. Bavili jsme se o mé práci a škole a domluvili jsme se na mítinku s trenérem. Dopadlo to všechno tak, že jsem teď v SKV."


Vzpomeneš si na své pocity, které jsi měl, když jsi absolvoval úvodní trénink v SKV?
„Po prvním tréninku jsem se cítil docela dobře, letní přípravu jsem odtrénoval ve Znojmě a tím, že jsem ještě nebydlel v Praze, jsem absolvoval hlavně herní tréninky. A ty jsou samozřejmě příjemnější."


Na svém kontě máš už tři branky v letošní sezoně. Čekal jsi, že takhle dobře naskočíš do superligy?
„Díky tomu, že jsem extraligu hrál dříve, tak ani tak překvapený nejsem. Spíš bych chtěl branek přidat víc.


Superliga nedávno měla třítýdenní pauzu kvůli kvalifikaci na MS. Můžeš prozradit, jaká byla náplň vašich tréninků?
„V pauze jsme měli poslední možnost zapracovat před play down na kondici, tudíž jsme se tomu tyto dva týdny hodně věnovali. Ale tréninky byly doplňovány i herními cvičeními a dalšími doplňujícími hrami jako například oblíbeným basketbalem. Tento blok byl zakončený All Star Game. Bratři Stuchlíkovi draftovali hráče a byl odehrán vzorový zápas."

 

Čekají vás poslední dva zápasy základní části. Jaký je váš cíl?
„Budeme se chtít věnovat hlavně ladění naší formy. V posledním utkání sezony jedeme udělat radost do Loun, kde nás prověří Chodov. V tomto duelu už by měl náš tým předvést hru, jakou se chceme v play down prezentovat."


Jak na tebe působí atmosféra v klubu?
„Atmosféra v klubu je super. Je vidět, že spousta lidí se snaží do toho dát maximum a za to bych jim chtěl poděkovat."
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva