Pořád jsem ve vyrovnání věřil, řekl po dramatickém duelu s Lípou Hartman
8. 1.

Pořád jsem ve vyrovnání věřil, řekl po dramatickém duelu s Lípou Hartman

Po sobotním utkání byl právem vyhlášen nejlepším hráčem SKV. Na výhře nad Českou Lípou se totiž útočník Petr Hartman podílel 4 body. V závěru duelu to byl on, kdo vstřelil kýžený kontaktní gól na 5:6. Nyní už se svými spoluhráči vyhlíží víkendové zápasy s ostravskými soupeři.Sokolové načali utkání 18. kola Tipsport Superligy s Českou Lípou skvěle a po první části vedli 3:1, jenže prvních deset minut druhé třetiny jim hrubě nevyšlo a o náskok i vedení rychle přišli. "Do druhé třetiny jsme nastoupili bez koncentrace a nasazení, bohužel se to nestalo poprvé. Opět jsme přestali hrát naší hru a plnit stanovené pokyny, což nás stálo vedení v zápase a soupeř získal pocit převahy," ohlédl se za nevydařenou pasáží Hartman.

 

Florbalisté Sokola se pak sice snažili ve třetí části dotahovat, ale naopak znova inkasovali a postupně prohrávali 3:5 a 4:6. Už čtyři minuty před koncem tak zkusili hru bez brankáře. "Ve třetí třetině jsme dotahovali, avšak naše chyby vedly k dalším brankám do naší sítě. Při hře v šesti zůstával stále dostatek času na vytvoření gólových příležitostí a pořád jsem věřil ve vyrovnání. Tři minuty před koncem se nám podařilo jednu šanci proměnit a vyrovnání přišlo těsně před závěrečnou sirénou," popsal Hartman dramatický konec utkání.

 

Vinohradští tak po mohutném finiši srovnali na 6:6 a vydolovali ze zápasu bod. Ten druhý v prodloužení vystřelil povedenou trefou Jan Svoboda. Po zisku dvou bodů se Vinohrady v tabulce posunuly na 11. příčku. Nyní se SKV v pátek utká na domácí půdě s Vítkovicemi a v neděli zamíří do Ostravy, aby zde sehrálo zápas s místním FBC.

 

"Zápasy s Vítkovicemi a Ostravou budou takové, jaké si je uděláme. Již několikrát jsme ukázali, že jsme schopní hrát s týmy z vyšších pozic tabulky. Budeme tak mít další možnost pouze svým přístupem posunout koncentrovaný výkon na delší časový úsek než třicet minut, což by nás mohlo dovést k důležitým bodům," připomněl šikovný útočník dvě výhry nad Tatranem nebo solidní domácí zápasy se Spartou a Chodovem. Páteční utkání se hraje od 20 hodin, nedělní od 18.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: