Kanonáda elévek v Nehvizdech
23. 11.

Kanonáda elévek v Nehvizdech

V sobotu 23. listopadu jsme se sešli již na letošním čtvrtém turnaji nejmladší dívčí kategorie v hale základní školy Nehvizdy. Čekaly nás tři zápasy proti domácímu týmu Prague Tigers Nehvizdy, Florbalové akademii MB „Dobrovice“ a TJ Sokolu Nové Strašecí bílé.Připraveno bylo sedm statečných – Karolínka, Justýnka, Emča, Bětka, Kristýnka, Stella a Berča. Na lavičce taktiku ladili trenéři Líba Nigrin a Lucka Rudolecká, v hledišti pak vytvářeli báječnou atmosféru rodiče několika hráček.

 

Oproti minulé sezoně se nám členská základna pěkně rozrostla a již se nám nestává, že bychom měli problém složit na víkendový turnaj kvalitní tým i s několika hráčkami na střídání. Také hra se zlepšila, holky povyrostly a naučily se základy florbalu. Gólů nám tam tak letos padá více (ještě teda musíme trochu omezit ty góly, co končí v naší síti) a můžeme říci, že začínáme hrát florbal.

 

No a jak nám to šlo dnes? V prvním zápase proti nováčkovi soutěže Prague Tigers Nehvizdy jsme tři vteřiny před koncem vyrovnali na 9:9, ve druhém zápase proti tradičnímu soupeři FA MB Dobrovice jsme sice čtyři góly dali, ale daleko víc jich dostali (konečný stav 4:12) a v posledním zápase proti postupujícímu týmu zpět do druhého koše jsme se dlouho drželi na dostřel a nakonec v nejlépe odehraném utkání dne jsme prohráli 4:7. Celkem jsme tak za tři zápasy vstřelili skvělých 17 gólů!

 

Před námi je nyní poslední letošní turnaj, který bude těsně před Vánocemi – do té doby víme, na čem zapracovat, abychom i příště měli ze zápasů minimálně stejně dobrý pocit, jako tomu bylo dnes!

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: