Když i prohra je vítězstvím
2. 12.

Když i prohra je vítězstvím

V sobotu jsme s přípravkou vyrazili na Kladno, abychom zde poměřili síly se Startem98, domácími Kanonýry a s Kralupy nad Vltavou.Do týmu jsme zařadili i nováčky, aby si už vyzkoušeli, co se na trénincích naučili. Prvním soupeřem byl Start. Akce střídala akci, zápas běžel v napínavém duchu, góly padaly na obou stranách strany, ale nakonec bylo vítězství naše. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Kralup. S téměř o hlavu vyšším soupeřem jsme statečně drželi krok a zápas vyhráli. Úplně nová zkušenost byl poslední finálový zápas.

 

Silnější a zkušenější soupeř si vyzkoušel své dovednosti, ale my se nedali. Po první gólově bohaté půlce jsme bezvadně vnímali rady a malby trenérek, reagovali jsme na hezkou hru soupeře a sbírali nové zkušenosti. A jak zaznělo z úst našich svěřenců, právě poslední finálové utkání, které jsme sice prohráli a stálo nás poslední zbytky sil. bylo tím nej zápasem.

 


Lucka & Zuzka
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva