Krásné třetí místo pro elévy!
31. 10.

Krásné třetí místo pro elévy!

Díky podzimním prázdninám jsme byli nuceni zrušit účast jednoho z našich týmů v dalším kole elévovské ligy.V sobotu jsme tedy vyrazili v namixované sestavě hájit naše žluto-černé barvy do haly Campanus.Jako kustoda jsme sebou měli Ondru "zlomenou ruku". První zápas proti 101. Sportovní nám moc nevyšel prohráli jsme 3:6. Do druhého zápasu jsme vlétli s větší sebejistotou v naše střelecké umění a zvítězili nad Dvojkou 9:5.


Prohra a výhra znamenala souboj se Spartou o třetí misto. V tomto zápase se nám dařilo a vyhráli jsme 6:4. Vybojovali jsme tak krásné 3. místo.

 

Nakonec bych chtěla poděkovat všem, kteří se turnaje, přestože měli prázdniny nebo prodloužený víkend, zúčastnili. V hledišti jsme totiž měli podporu 24 báječných rodinných příslušníků. A o tom ten náš SKVělý tým je.


Díky moc
Za trenérskou bandu
Lucka
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: