Muži se utkají s vicemistrem, ženy jedou do Židenic
22. 1.

Muži se utkají s vicemistrem, ženy jedou do Židenic

Oba dva elitní týmy se o nadcházejícím víkendu představí na cizích hřištích. Mužské áčko čeká soupeř z kategorie nejtěžších, tedy vedoucí tým superligy a vicemistr Mladá Boleslav. Ženy se pro změnu utkají s devátými Židenicemi, které dokázaly v prvním vzájemném měření sil porazit.Muži vyrukují na lídra tabulky

 

Svěřenci Martina Hovořáka nastoupí v městské sportovní hale v Mladé Boleslavi v sobotu od 19 hodin. Středočeši vedou superligu o jeden bod před druhým Chodovem. V úterý však prožili velké zklamání, jelikož nedosáhli na třetí triumf v poháru v řadě. Ten jim doslova protekl mezi prsty, Vítkovice totiž otočily duel během 45 vteřin.

 

První vzájemný duel ovládla Boleslav 9:6. Pěti body se tehdy blýskl kapitán Vinohrad Bína. Specifický bude duel opět pro Jana Pazderu, kouče Středočechů, který ještě v loňské sezoně dovedl Vinohrady k záchraně. Speciální bude zápas také pro Jakuba Renčína, který v průběhu sezony přišel do SKV na hostování.

 

Navážou Ladies na vítězství nad Jičínem?

 

Ženské áčko bude chtít navázat na poslední zápas s Jičínem. Parta kolem kapitánky Macurové vyhrála 6:5 v prodloužení a snížila tak ztrátu na 11. příčku. Teď svěřenkyně trenérů Doubka a Kytky čeká duel s Židenicemi, které se nacházejí na deváté pozici se ziskem 13 bodů. První vzájemné střetnutí ovládlo SKV 5:4. Ladies vyběhnou na hřiště v sobotu v 17 hodin.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: