Léto plné soustředění: Mládežnické týmy trénovaly na sezonu
2. 9.

Léto plné soustředění: Mládežnické týmy trénovaly na sezonu

Mládežické týmy Vinohrad se v uplynulých týdnech pilně připravovali na nadcházející sezonu. Starší žáci a dorostenci se na ročník chystali v Týně nad Vltavou. Nejmladší kategorie zamířili letos do Kořenova. A dívky potrénovaly v Krupce.Starší žáci a dorostenci našli útočiště tradičně v Týně nad Vltavou. Starší žáci kromě tréninků v oblíbeném prostředí týnské haly absolvovali rovněž přátelské utkání s FBC Došwich Milevsko.

 

 

Dívky přesídlily do Krupky, kde našly výborné zázemí místního sportovního areálu. Na programu byla spousta zábavy, krásné počasí a tréninky, které je připravily na nadcházející ligovou sezonu.

 

 

Naše nejmladší kategorie, tedy přípravka, elévové a mladší žáci, opustily tradiční Sedlec-Prčice a zamířily tentokrát na hory! Mladí sokolové doslova zavalili Haciendu Čert v Kořenově. A čekal je nejen florbal, ale také čerstvý vzduch, zábava a spousta dalšího sportovního vyžití.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva