Muži se utkají s vicemistrem, ženy jedou do Židenic
22. 1.

Muži se utkají s vicemistrem, ženy jedou do Židenic

Oba dva elitní týmy se o nadcházejícím víkendu představí na cizích hřištích. Mužské áčko čeká soupeř z kategorie nejtěžších, tedy vedoucí tým superligy a vicemistr Mladá Boleslav. Ženy se pro změnu utkají s devátými Židenicemi, které dokázaly v prvním vzájemném měření sil porazit.Muži vyrukují na lídra tabulky

 

Svěřenci Martina Hovořáka nastoupí v městské sportovní hale v Mladé Boleslavi v sobotu od 19 hodin. Středočeši vedou superligu o jeden bod před druhým Chodovem. V úterý však prožili velké zklamání, jelikož nedosáhli na třetí triumf v poháru v řadě. Ten jim doslova protekl mezi prsty, Vítkovice totiž otočily duel během 45 vteřin.

 

První vzájemný duel ovládla Boleslav 9:6. Pěti body se tehdy blýskl kapitán Vinohrad Bína. Specifický bude duel opět pro Jana Pazderu, kouče Středočechů, který ještě v loňské sezoně dovedl Vinohrady k záchraně. Speciální bude zápas také pro Jakuba Renčína, který v průběhu sezony přišel do SKV na hostování.

 

Navážou Ladies na vítězství nad Jičínem?

 

Ženské áčko bude chtít navázat na poslední zápas s Jičínem. Parta kolem kapitánky Macurové vyhrála 6:5 v prodloužení a snížila tak ztrátu na 11. příčku. Teď svěřenkyně trenérů Doubka a Kytky čeká duel s Židenicemi, které se nacházejí na deváté pozici se ziskem 13 bodů. První vzájemné střetnutí ovládlo SKV 5:4. Ladies vyběhnou na hřiště v sobotu v 17 hodin.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva