Shrnutí víkendu: Starší žáci slaví premiérovou účast ve druhém koši!
23. 3.

Shrnutí víkendu: Starší žáci slaví premiérovou účast ve druhém koši!

Starší žácí se dál hřejí na výsluní a v posledních zápasech předvádí své maximum. Muži D se usídlili na čele tabulky a ženy B opět bez ztráty kytičky.Zdařilé turnaje prožívají poslední dobou starší žáci. Po minulém víkendu, kde se posunuli o koš výše, zopakovali tento nevídaný úspěch ještě jednou a poprvé v historii si zahrají se soupeři z prestižního druhého koše. Úspěch se přitom zrodil velmi nenápadně. Vinou jarních prázdnin nastoupili strži k zápasům ve velmi prořídlé sestavě a ochuzeni o své největší kanonýry, přesto se ukázalo, že i bez Próši to nějak půjde a mladé naděje slavili vítězství 3:2 s Kobylisami, 3:0 s Kunraticemi a remízu 2:2 s Královým Dvorem, která ale senzačnímu postupu nemohla zabránit.

 

Stži B navázali na povedené výkony svým parťáků a také oni slavili ze tří zápasů dvě výhry. Jedinou ztrátu zaznamenali  s Floorballem Falcon, který těsně zvítězil 4:3.

 

O pár let starší muži D nadále dominují ve své soutěži a pohodlnými výhrami 6:4 se Slavií Beroun a poté dokonce vysokým výpraskem s Berounem 12:5 si přivlastnili první příčku tabulky.

 

Do hry se zapojily i oba elévské týmy a naši nejmladší zuby nehty bojovali o každý bod. Áčkoví špuntové si vedli o něco lépe než jejich béčkoví kolegové. V prvním zápase sice obdrželi deset gólů, pak už se ale osmělili a další dva zápasy hladce vyhráli. Záložní tým už takové štěstí neměl a bohužel na vítězství nedosáhl ani v jednom zápase. Radost ze hry ale rozhodně nechyběla.

 

Ženy B celou sezónu předvádí impozantní výkony. Po tomto hracím víkendu se dotáhly v tabulce na první Bohemians a ztrácí na něj už pouze jeden jediný bod. Naopak třetímu Startu již odskočily na rozdíl šesti bodů. Nejprve v lehkém dramatu porazily Wildcats 3:2, ale pak daly průchod svým střeleckým choutkám a Spartu smázly 7:2.

 

Ženy C také úspěšně válčily a zaznamenaly dva poměrně rozdílné výsledky. Penguins Praha sice rozdrtily 9:1, s rezervou Herbadentu si však poradit nedokázaly a podlehly vysoko 3:11.

 

V neděli taktéž na domácí půdě úřadovaly dorostenky. Ty jako jediné ze všech týmů využily úplnou škálu výsledků a po těsné prohře 6:7 s Panthers, výhře 6:1 s Kutnou Horou, remizovali 2:2 se Spartou. Přesto počítají výsledkově povedený turnaj.

 

Jako poslední tým se představily mladší žákyně, které se po postupu do vyššího koše vysloveně trápily a prohrály vysoko všechny tři zápasy. Taktéž jako u stržů chyběly kvůli prázdninám některé posily, ale i tak mladé sokolky nepředvedly svůj nejlepší výkon.

 

Muži D

TJ SKV - FBC Slavia Praha B 6:4

TJ SKV - Gladiátor Team Beroun 12:5

 

Starší žáci A

TJ SKV - Viking Group TJ Sokol Kobylisy 4:3

TJ SKV - FBC Start98 Kunratice 3:0

TJ SKV - T. B. C. Králův Dvůr 2:2

 

Starší žáci B

TJ SKV - Floorball Club Falcon B 3:4

TJ SKV - Florbal Neratovice 7:2

TJ SKV - FBC UNHOŠŤ 4:3

 

Elévové A

TJ SKV - FBC Pittbbuláčkové Kolín 2:10

TJ SKV - FBC Start98 Táborská 7:2

TJ SKV - 101. Sportovní klub Praha 4:2

 

Elévové B

TJ SKV - ACEMA Sparta Praha GREY 3:14

TJ SKV - Tigers TJ Sokol Nehvizdy 2:18

TJ SKV - FbK Olymp Praha Achilles 2:12

 

Ženy B

TJ SKV - FbK Wildcats Praha 3:2

TJ SKV - ACEMA Sparta Praha 7:2

 

Ženy C

TJ SKV - FBC Penguins Praha 9:1

TJ SKV - Herbadent FK Jižní Město B 3:11

 

Dorostenky

TJ SKV - Panthers Praha 6:7

TJ SKV - FBC Kutná Hora 6:1

TJ SKV - ACEMA Sparta Praha 3:3

 

Mladší žákyně

TJ SKV - ACEMA Sparta Praha 3:9

TJ SKV - Panthers Praha 3:9

TJ SKV - Florbalová Akademie MB-D. Bousov 2:6
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva