Víkendové menu: Nová sezona je tu, do boje vyrazí 6 týmů!
16. 9.

Víkendové menu: Nová sezona je tu, do boje vyrazí 6 týmů!

Nová sezona už netrpělivě přešlapuje za dveřmi a kromě našich elitních týmů jí v prvním hracím víkendu vyjdou vstříc další tři dospělácké a tři mládežnické celky. Na pražských hřištích tak bude k vidění mimo jiné i kompletní ženská základna SKV se svými třemi celky nově ve třech různých soutěžích

Víkend odstartují ženy B, které se v Kunraticích postaví starým známým z Athletics. Kromě toho, že se jedná o první zápas SKV v nové sezoně, bude to také první zápas v 2. lize žen po roční odmlce, kdy ženy B nestupovaly v nižší soutěži společně s céčkem. V druhé zápase pak budou holky čelit kolegyním sokolkám z Nového Strašecí.


V poledne na své dámské protějšky naváží v rámci pražského středočeského přeboru muži C, kteří jsou nováčkem soutěže poté, co loni dominovali o soutěž níž. Ti v prvním kole změří své síly s břevnovským Sokolem, v druhém pak s FBK Fat Pipe Vosy Praha. Ačkoliv jsou Vinohrady pořádajícím týmem, najdou naše bravy pro tento turnaj azyl v nedaleké hale VŠE na Třebešíně.


Třetím seniorským hrajícím celkem toho víkendu pak bude ženské céčko, které rovněž organuzije svůj turnaj. Tentokrát se však všechny boje o body pod taktovkou SKV odehrají v dobře známém prostředí naší letité Rieger Arény, kde holky zahájí stíhací jízdu za vítězství poprvé po desáté hodině proti Děkance, podruhé pak před třetí proti pražské Slávii.


Z mládežnických týmů odstartují o tomto víkendu svou sezonu dorostenky, na které čeká porce hned tří utkání. V Radlicích nastoupí postupně proti celkům z Kutné Hory, Kralup nad Vltavou a nakonec proti Panthers Praha.


V sobotu i v neděli pak budou kondičku z léta zúročovat i starší žáci, nejmladší hrající celek víkendu. Na rozdíl od svých starších spolubojovníků se však oba celky vydají za hranice hlavního města. První tým se v sobotu vydá do Čelákovic, druhý pak v neděli do Zruče nad Sázavou.


Všem hrajícím celkům držíme palce a přejeme úspěšný start nové sezony.

 

Sobota:


Muži C
12:00 TJ SKV – FT Sokol Břevnov (SH VŠE)
16:30 TJ SKV – FBK Fat Pipe Vosy Praha (SH VŠE)


Ženy B
8:00 TJ SKV – Athletics Praha (SH ZŠ Kunratice)
14:00 – TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí (SH ZŠ Kunratice)


Starší žáci A
11:00 TJ SKV – FBC Kutná Hora (SH BIOS Čelákovice)
12:20 TJ SKV – BLACK ANGLES WHITE (SH BIOS Čelákovice)
13:00 – 15:00 nadstavbové boje


Neděle:


Ženy C
10:10 TJ SKV – Děkanka SK Praha 4 (TJ Sokol Vinohrady)
14:50 TJ SKV – FBC Slavia Praha (TJ Sokol Vinohrady)


Dorostenky
9:55 TJ SKV – FBC Kutná Hora (TJ Radlice)
12:05 TJ SKV – FBC Kralupy n/V (TJ Radlice)
13:20 TJ SKV – Panthers Praha (TJ Radlice)


Starší žáci B
10:20 TJ SKV – FBC Slavia Praha (SH Zruč nad Sázavou)
11:40 TJ SKV – 101. Sportovní klub Praha (SH Zruč nad Sázavou)
13:00 – 15:00 nadstavbové boje

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: http://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva