Související zápas

SKV florbal
SKVBoleslav
2:9(0:4,0:2,2:3)
poslední neděle ve 17:00 @ TJ Sokol Vinohrady, Livesport Superliga, 23. kolo
2693_20260223_102033.jpg

Adam Zoubek: Je před námi ještě hodně práce

Nebyl to úplně tem typ duelu s Mladou Boleslaví, na který jsme byli zvyklý. Sokolové v některých pasážích dokázali hegemonovi posledních dvou sezon zdatně konkurovat. Od druhé třetiny si i vytvářeli šance a zahráli si i s míčkem. Přesto je z toho vysoká porážka 2:9. Jedním gólem ji mírnil dobře hrající Adam Zoubek.

„Utkání s Boleslaví hodnotím pozitivně. Výsledek tomu nemusí odpovídat, ale splnili jsme všechny pokyny, se kterými jsme do zápasu šli. Předvedenou hru, kdy jsme v některých pasážích Boleslavi dobře konkurovali, shazuje pouze počet neproměněných šancí,“ litoval i své další střely, která mířila pouze do břevna.

Přesto byl jedním z nejaktivnějších vinohradských hráčů. Dařilo se mu v útoku, kde vyčníval svým pohybem. „Zápas se mi určitě povedl. Dostal jsem spoustu prostoru, který jsem měl v plánu co nejvíce zužitkovat. Určitě mi pomohl i aktivní styl hry, se kterým jsme do zápasu vstoupili. A nakonec i složení lajny, v níž si se všemi kluky dost rozumíme i mimo hřiště,“ vyzdvihl své spoluhráče.

SKV se ještě do konce základní fáze superligy utká doma s Pardubicemi a se Spartou a k poslednímu kolu vycestuje na půdu Varů Bohemians. Pak už bude jistojistě následovat play down. „Máme v plánu si do zbytku základní části vyzkoušet spoustu věcí a co nejkvalitněji se připravit na boj o záchranu. Je před námi ještě hodně práce, ale myslím si, že cesta, které se teď nově držíme, je nastavena co nejlépe,“ dodal Zoubek na závěr.

Související články

SKV florbal
2692_20260222_204136.jpg
Přehrát

S Mladou Boleslaví prohra 2:9

Sokolové prohráli v utkání 23. kola Livesport Superligy s vedoucím týmem soutěže Mladou Boleslaví 2:9. Góly SKV obstarali Adam Zoubek a Miroslav Řehák. Za týden čeká Vinohrady další domácí duel, tentokrát s Pardubicemi.