2378_20240624_111244.jpg

Realizační tým pro sezonu 2024/2025 povede Miroslav Purkrábek

Do nadcházející sezony povede A tým SKV v pozici hlavního trenéra Miroslav Purkrábek. K dispozici bude mít dva asistenty Marka Hluchého a Jana Pokorného. Dosavadní hlavní kouč Jan Kapucián se posouvá do role koordinátora a poradce A týmu.

27letý Purkrábek je součástí realizačního týmu áčka už od léta 2017, kdy ho do SKV dovedl Karel Mrkos. Postupně si prošel rolí videokouče, asistenta a nyní ho premiérově čeká role hlavního trenéra. S vedením mužstva mu bude pomáhat 35letý Marek Hluchý, bývalý superligový hráč Bohemians, jenž naposledy působil jako trenér divizního Sokola Rudná, tedy v klubu, ve kterém s florbalem začínal a kam se po angažmá v Bohemians v roce 2014 vrátil.

Druhým asistentem je 39letý Jan Pokorný. V minulé sezoně trénoval s Michalem Kubertem a Jiřím Buchtou Králův Dvůr, předtím působil v mládežnických kategoriích Butchis. Jako hráč prošel Startem98, Litvínovem a Královým Dvorem. V realizačním týmu budou také kondiční specialista Boleslav Kytka, fyzioterapeutka Klára Pekárková. S novým hlavním trenérem a asistenty zveřejním v brzké době rozhovory.