Čtyři body Honzy Buchty a hattrick Pepy Mareše nejvíce přispěly k výhře SKV nad Pelhřimovem. Vinohrady tak zvládly i svůj čtvrtý zápas na domácí půdě a teď je naopak čeká série výjezdů.
Čtyři body Honzy Buchty a hattrick Pepy Mareše nejvíce přispěly k výhře SKV nad Pelhřimovem. Vinohrady tak zvládly i svůj čtvrtý zápas na domácí půdě a teď je naopak čeká série výjezdů.
V sobotu krátce po obědě nastoupili hráči SKV v rámci osmifinále Poháru České pojišťovny proti domácí Orce a zvítězili 7:3. Ve čtvrtfinálové skupině se tak mohou těšit na střet se střešovickým Tatranem!
SKV porazilo v rámci čtvrtého kola první ligy mužů Znojmo 7:5. Utkání, které z hlediska kvality toho moc fanouškům nenabídlo, rozhodli domácí, jak mají ve zvyku, až ve třetí třetině, kterou vyhráli 4:0.
Podruhé za sebou museli hráči SKV dotahovat ve třetí třetině náskok soupeře. V zápase s Budějovicemi dokonce čtyřikrát prohrávali, při power play však srovnal Menhart a v prodloužení rozhodl Houra.
První utkání většinou bývá těžké. Platilo to i v případě prvního zápasu Vinohrad, které sice porazily nováčka z Ostravy, ale na vítězství se celkem nadřely.
Přes tři roky nevyhráli muži SKV v Litvínově. Naposledy se tak stalo 7. 2. 2009. Navíc série bez vítězství s tímto neoblíbeným soupeřem se protáhla už na pět zápasů.
Vinohrady si připsaly druhou výhru v letošní sezoně. O všechny body obraly ve čtvrtek večer ambiciózního nováčka z České Lípy, kterého porazily 12:6.
Poprvé v historii Sokola Královské Vinohrady mají hráči mužského áčka na dresech jmenovky hráčů. Nové trikoty byly poprvé představeny ve čtvrtečním zápase proti České Lípě – a přinesly SKV výhru 12:6.
Vinohrady ve čtvrtek večer sehrají svůj druhý zápas v letošní sezoně na domácí půdě. Hostem bude ambiciózní Česká Lípa i s reprezentantem Štěpánem Slaným.
Mužské áčko Vinohrad si na předvečer Czech Open naplánovalo další přípravný zápas, tentokrát s extraligovými Otrokovicemi. Bohužel dokázalo vzdorovat pouze třetinu.