Startuje 3. ročník prázdninového SKV kempu!
3. 7.

Startuje 3. ročník prázdninového SKV kempu!

Od čtvrtka 4. července se bude konat už třetí ročník prázdninové akce Sportovní Kemp Vinohradský. Akce pro členy vinohradské mládeže se znovu odehraje v domácím prostředí Sokola a v jeho nejbližším okolí, to vše pod dohledem trenérů SKV.Opět půjde o čtyřdenní dovednostní a zábavný kemp pro naše členy - zlepšování florbalových dovedností, jiné sporty, týmové soutěže, společné akce a na závěr oblíbený bazén! Po loňské premiéře zůstává i letos systém rozdělení akce do dvou termínů podle věku, aby se daly lépe vytvořit odpovídající výkonnostní skupiny.
 
První turnus, který je určen pro přípravku, elévy, mladší žáky a kompletní dívčí složku, proběhne v termínu od čtvrtka 4. 7. do neděle 7. 7. Náplň kempu je podobná jako v loňském roce, tedy s výrazným zaměřením na sportovní a pohybovou všestrannost.

 

 

Druhý turnus je určen kategoriím starší žáci, dorostenci a junioři. Uskuteční se v termínu od soboty 6. 7. do úterý 9. 7. Kromě doplňkových sportů bude znovu pojat více jako florbalové soustředění před nadcházejícím turnajem Prague Games, který začíná hned ve středu 10. 7.

 

Během šesti dnů se na sokolských sportovištích objeví celkem 40 účastníků z řad mládežnických týmů a kromě tradičního florbalu, atletiky, gymnastiky, plavání a míčových sportů si letos holky a kluci pod dohledem trenérů Bolka Kytka, Vilase Svobody, Honzy Otty, Ríši Klímy, Petra Blažeje a pár dalších hostů vyzkouší nově třeba i badminton nebo házenou.

 

Celodenní programy startují vždy v 9 ráno, po obědě v restauraci Tělocvična a odpolední fázi se končí okolo 17. a 18. hodiny. Dorostence a starší žáky navíc čekají v pondělí a v úterý odpoledne přátelské zápasy před Prague Games s FBC Říčany (dorostenci v pondělí od 15:30) a tradičně i se švýcarským Unihockey Basel Regio (dorostenci v úterý od 17:30, starší žáci rovněž v úterý od 18:45).
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: