Na Prague Games vyšle SKV čtyři týmy včetně juniorů
6. 7.

Na Prague Games vyšle SKV čtyři týmy včetně juniorů

Už ve středu odstartují Prague Games, tedy tradiční letní turnaj pro mládež. Vinohradské barvy bude reprezentovat čtveřice týmů - dorostenci, junioři, dorostenky a juniorky. Ještě před startem klání se můžete podívat, na jaké soupeře naše týmy narazí. V průběhu turnaje vám pak budeme servírovat aktuální výsledky.Juniory vedené Miroslav Purkrábkem čeká už ve skupině opravdu kvalitní prověrka. V derby se totiž střetnou s pražskými Bohemians a síly poměří také s Mladou Boleslaví.

 

 

Také juniorky budou mít ve skupině jednoho zvučného soupeře. Utkají se totiž se střešovickým Tatranem, který zejména v posledních letech věnuje rozvoje dívčí mládeže značnou snahu. Jednoduchá střetnutí to ale nebudou ani s Jihlavou a Klatovy.

 

 

Dorostenci vyhlížejí dvě pražská derby. Svěřenci Viléma Svobody se v základní skupině střetnou s Black Angels a s Wizards. Nejúspěšnější celek SKV z brněnského Opengame narazí také na Olomouc.

 

 

Na zajímavé soupeře se mohou těšit dorostenky. Družstvo trenérů Šimona Krále a Jakuba Jestříbka odehraje zápasy se silnými Vítkovicemi a s celky z Českých Budějovic a Světlé nad Sázavou.

 

 

Foto: Hummel Opengame
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva