Aneta Tvrzníková oblékne reprezentační dres!
21. 4.

Aneta Tvrzníková oblékne reprezentační dres!

Ženskému áčku už sezona dávno skončila, jedna hráčka si však volna stále užívat nemůže. Aneta Tvrzníková totiž obdržela nominaci od kouče ženské reprezentace Miroslava Janovského a čeká ji turnaj Euro Floorball Tour ve Švédsku.Tvrzníková v sedmi zápasech play down extraligy žen zaznamenala 11 bodů za osm gólů a tři nahrávky. V kanadském bodování boje o záchranu se stala vůbec třetí nejproduktivnější hráčkou.

 

Těchto výkonů si všiml i kouč reprezentace Miroslav Janovský, který už vinohradskou útočnici vedl i v juniorském národním týmů na světovém šampionátu 2014 v Polsku.

 

Český výběr čekají ve švédském Sandvikenu postupně zápasy s domácím celkem, s Finskem a nakonec se Švýcarskem. Všechny podrobnosti a průběžné výsledky najdete na stránkách Mezinárodní florbalová federace.

 

Program ženské reprezentace na EFT ve Švédsku:

pátek 19:00 Česko - Švédsko
sobota 15:00 Česko - Finsko
neděle 10:30 Česko - Švýcarsko
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: