Benfika zakončila sezonu dvěma výhrami
6. 3.

Benfika zakončila sezonu dvěma výhrami

Dvě výhry si na závěr sezony připsalo mužské béčko. Sigl a spol. nejprve v sobotu přemohli Akademii Sportu 17:8 a v neděli si pak poradili s Athletics 8:6. Zisk šesti bodů posunul Vinohrady na konečnou třetí příčku.Vinohradští si v sobotu pořádně zastříleli. V Benátkách nad Jizerou, kde je hostil spojený tým mladoboleslavské akademie a Nymburku, nasázeli celkem do sítě soupeře 17 branek a v poklidu dokráčeli k vítězství.

 

Zápas rozhodli především ve druhé třetině, kdy vstřelili deset gólů, přičemž sedm z nich padlo při přesilových hrách. Domácí recidivista Hradecký byl totiž ve druhé třetině vyloučen hned čtyřikrát, jednou dokonce na pět minut.

 

Sokolové tak potvrdili roli favorita a vyhráli 17:8. Šesti body se na výhře podílel obránce Jan Řeřicha. Povedený výkon předvedli také čtyřgólový Matěj Špaček, čtyřbodoví Jonáš Sigl, Líba Nigrin, Petr Hartman a střelec hattricku Kuba Pecha. V brance Benfiky se po roce objevil Kuba Záhora!

 

V neděli čekala Vinohrady větší šichta. O záchranu bojující Athletics kladli odpor, nakonec však na rozjeté béčko rovněž nestačili. Sokol vyhrál v Čakovicích 8:6 a po zaváhání Wizards se pusunul na konečnou třetí příčku.

 

Pouze o jednu příčku tak zaostal za loňským výsledkem. Po nepovedených výsledcích z úvodní a prostřední části sezony je tak bronzová pozice v divizi velkým úspěchem.

 

Nejproduktivnějším hráčem Benfiky se stal Kuba Pecha, který si připsal 44 bodů za 25 gólů a 19 nahrávek. Zároveň jako jediný hráč z celého týmu odehrál všech 22 zápasů. O pět bodu méně posbírali další útočníci Matěj Špaček a Petr Hartman.

 

Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK - TJ SKV 8:17 (2:2, 1:10, 5:5)

Branky SKV: 8. Neuman (Řeřicha), 16. Špaček (Nigrin), 21. Pecha (Neuman), 23. Šach (Hartman), 24. M. Mikeš (Sigl), 24. Řeřicha (Nigrin), 34. Špaček (Nigrin), 36. Vlk (Řeřicha), 37. M. Mikeš (Sigl), 38. Sigl (M. Mikeš), 40. Řeřicha (Hartman), 40. Špaček (Řeřicha), 50. Nigrin (Hartman), 51. Pecha (Řeřicha), 52. Špaček (Hartman), 52. F. Mikeš (Ondrejčík), 54. Pecha (Sigl).

 

Athletics Praha - TJ SKV 6:8 (2:2, 1:4, 3:2)

Branky SKV: 1. Hartman (Nigrin), 17. Pecha (Sigl), 31. Hartman, 32. V. Malý (Klíma), 39. Špaček (Richard Klíma), 40. Špaček (Hartman), 46. Vlk (Pecha), 47. V. Malý.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: