Boys se představí na půdě Black Angels
10. 2.

Boys se představí na půdě Black Angels

V neděli večer v pražských Čakovicích čeká svěřence Martina Hovořáka duel 23. kola s Black Angels. Utkání je na programu od 18 hodin. Ve hře jsou důležité body v boji o třetí příčku.Vinohradští v posledním kole zdolali Českou Lípu 6:5 v prodloužení. Ze čtvrté příčky ztrácejí právě na třetí Lípu tři body. Bodový zisk z duelu s pražským rivalem Black Angels by se tedy jistě hodil.

 

První vzájemný duel v letošní sezoně ovládli sokolové na domácí půdě 5:4 po samostatných nájezdech. Black Angels byli považováni v první polovině základní části za kometu 1. ligy.

 

Tým plný mladých hráčů byl dokonce jeden čas na první příčce, ve druhé půlce základní části však přišlo několik porážek a Black Angels se nyní nacházejí až na sedmé pozici prvoligové tabulky.

 

Po střetnutí s Black Angels čeká Vinohrady ještě poslední domácí utkání s Ústím a pak dva venkovní duely v Rožnově a v Litvínově. Přijďte sokoly v neděli večer podpořit do čakovické haly!

 

23. kolo 1. ligy:

18:00 Black Angels - TJ SKV (SH Čakovice)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: