Elévové mají za sebou dva turnaje ve 2. koši!
10. 10.

Elévové mají za sebou dva turnaje ve 2. koši!

Už šest ligových zápasů odehráli elévové v novém ročníku. Po dvou turnajích, na kterých vybojovali čtvrté a třetí místo, zůstávají i nadále ve druhém výkonnostním koši. První turnaj zhodnotila trenérka Lucka Šťastná, druhý pak trenér Dalibor Nigrin.Na rozehrání jedno vítězství ve 2. koši!

 

V sobotu 22.9. jsme vyrazili k  prvním zápasům. Ligovou sezonu jsme zahájili ve druhém výkonnostním koši. Jako první se proti našim sokolům postavili Draci Čerčany. V zápase nebylo o vzrušení nouze. Oba týmy létaly po hřišti, jako kdyby měly křídla. Nakonec se křídla sokolí ukázala o trochu silnější než ta dračí a na časomíře svítilo skóre 8:7 v prospěch SKV.

 

V druhém zápase nás čekala silná Boleslav, a i když jsme se rvali o každý míček a kousek hřiště, nakonec bylo skóre lepší pro soupeře - 7:8. Dva rychlé góly na začátku třetího zápasu nás na chvilku vyvedli z míry, a přestože jsme se snažili a nevzdali jsme žádný souboj, byl pořádající Olymp vítězem.

 

První turnaj ukázal, že jsme se na soustředění naučili spoustu věcí, o něco přes prázdniny vyrostli, ale hlavně že jsme tým, co táhne za jeden provaz!

 

Výjezd do Mladé Boleslavi

 

V neděli absolvovali druhý letošní výjezd naši elévové, kteří se vydali do Mladé Boleslavi. Zde jsme nejdříve ve skupině prohráli s FBC Draci Čerčany 6:11, když se zpočátku vyrovnané utkání ve druhém poločase naklonilo díky výrazně lepší produktivitě čerčanských na hostující stranu, abychom následně vybojovali těsné vítězství 7:6 nad Florbal Chodov blue.

 

Bylo z toho tedy druhé místo ve skupině a boj o třetí příčku proti Wizzards DDM Praha 10 gold. Skoro celý zápas jsme vedli, ale soupeř před koncem stihl vyrovnat na 5:5 a na řadu tak přišly nájezdy. V těch jsme byli o gól lepší než soupeř, a tak 3. místo z turnaje je naše! Bez problému jsme tak udrželi 2. koš.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: