Florbalová neděle v Rieger aréně
13. 1.

Florbalová neděle v Rieger aréně

Po nějakém čase nás zase čeká florbalem nabitý den v Rieger aréně! V neděli od 14:30 se v důležitém derby utkají Ladies s Panthers a od 18 hodin se pak s Pelhřimovem střetnou Boys. Dorazte oba naše elitní týmy do naší sokolovny podpořit!Ladies v prvním utkání v novém roce narazily na silný Herbadent, od kterého inkasovaly 11 branek. Tentokráte je čeká soused z tabulky. Pantherky se totiž nacházejí pouze o příčku výš a mají na svém kontě o šest bodů více. V případě výhry se tak SKV může dotáhnout na rozdíl tří bodů.

 

V prvním vzájemném duelu v letošní sezoně zvítězily hráčky Panthers, které doma zvládly duel v poměru 5:3, přestože Vinohrady vedly ve druhé třetině 3:2. Dotáhnout dobře rozehraný duel do vítězného konce je v nynějším ročníku obecně problém Ladies.

 

Před Vánoci sokolky vedly 3:2 nad Elite i Olomoucí, nakonec však musely skousnout dvě těsné porážky. Věřme, že tentokráte už Ladies zhodnotí herní posun zaznamenaný od úvodu sezony a připíšou si i nějaký ten bodík.

 

Po utkání žen na hřiště nastoupí Boys, kteří vyzvou Pelhřimov. A Spartaku mají kluci co vracet. V prvním vzájemném duelu padli na Vysočině překvapivě 4:6, ačkoliv na hřiště svého soka zajížděli v pozici jasného favorita.

 

Pelhřimov se nyní nachází na 12. pozici 1. ligy mužů se ziskem 19 bodů. Naopak Vinohrady jsou šesté a mají 32 bodů, stejně jako pátý Hattrick a čtvrtá Česká Lípa. Na první Znojmo ztrácejí svěřenci Martina Hovořáka 11 bodů.

 

V posledním kole hoši přivezli pouze bod ze hřiště brněnského Hattricku. V základní hrací době skončil zápas remízou 1:1, po nájezdech byli úspěšnější domácí. Kolo předtím sokolové na domácí půdě zdolali Svitavy 5:1. Právě na tento výkon i výsledek by Boys chtěli navázat. Držme jim palce!

 

17. kolo extraligy žen:

neděle 14:30 TJ SKV - FbC Panthers (Vinohrady)

 

19. kolo 1. ligy mužů:

neděle 18:00 TJ SKV - Spartak Pelhřimov (Vinohrady)

 

vstupné na oba zápasy činí 30,- Kč, permanentkáři a členové klubu zdarma

facebooková událost
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva