Konec ukázal, že jsme chtěli víc vyhrát, hodnotí výhru nad Tatranem Dejmal
8. 10.

Konec ukázal, že jsme chtěli víc vyhrát, hodnotí výhru nad Tatranem Dejmal

Sokolové v sobotu dosáhli velkého triumfu, když ve Střešovicích zvítězili nad Tatranem 8:5. Jedním z klíčových mužů tohoto vítězství byl brankář Martin Dejmal, který si připsal 46 úspěšných zákroků.Vinohradským se povedl nástup do utkání a brzy vedli 1:0. Po první třetině se odcházelo do šaten za stavu 2:1 pro SKV. A v polovině utkání bylo na hostující lavičce ještě veseleji, Vinohrady totiž vedly 4:1! Tatran pak sice dokázal v průběhu třetí části srovnat, ale úplný závěr patřil opět hostujícímu celku.

 

"Výhra nad Tatranem nás samozřejmě těší, byl to ohromně těžký zápas, který jsme ubojovali až v samotném závěru. Bohužel jak už se nám párkrát stalo, měli jsme zápas rozdělený do dvou pasáží. První polovinu utkání jsme zahráli dobře, vybudovali si slušný náskok, ale v druhé polovině jsme vypadli z role a Tatran jsme nechali vyrovnat skóre," ohlédl se za vítězným duelem Martin Dejmal.

 

Tatran během pěti minut ve třetí třetině srovnal ze stavu 3:5 na 5:5. Pak ovšem znovu udeřili Vinohradští a třemi góly definitivně strhli vedení na svou stranu. "Na konci utkání se ukázalo, že jsme chtěli víc vyhrát, dali jsme do toho srdíčko, měli trochu štěstíčka a odvážíme tři body," usmál se brankář, který tak vychytal své první vítězství v nové sezoně.

 

Zejména z jeho pohledu to však nebylo vůbec jednoduché. Dejmal musel být neustále v permanenci. "Byla to velká dřina. Menší hřiště na Tatranu ještě umocnilo jejich tlak a ke konci už jsem opravdu šlapal vodu. Přemýšlím, že do přípravy budu muset zapojit spinning nebo vytrvalostní běhy," přidal Dejmal s úsměvem návrh, jak se ještě zlepšit.

 

Sokolové tak mají po sedmi zápasech na kontě šest bodů a v nadcházejícím týdnu je čeká domácí derby proti Chodovu. "Klíčové bylo to, že jsme to v hlavách nezabalili a dokázali se oklepat z vyrovnání. Výhra znamená tři body do tabulky, jakou budou mít váhu se ukáže až na konci sezóny. Zajíci se sčítají až po honu," dodal na závěr.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: