Ladies se utkají s Olomoucí popáté
16. 3.

Ladies se utkají s Olomoucí popáté

Série 1. kola play down extraligy žen se do olomoucké haly přesouvá za vyrovnaného stavu 2:2. V sobotu totiž Ladies dokázaly svého soka porazit 5:2, v neděli však ztratily dvougólový náskok a Olomouc tak zařídila srovnání. Pátý duel je na programu dnes od 18 hodin.Už už to v neděli vypadalo, že by mohly Vinohrady jet do Olomouce za velmi příznivého stavu. Ve čtvrté minutě se trefily Honzová a Tvrzníková a SKV vedlo před vlastními diváky 2:0.

 

Jenže Olomouc náskok během prostředního dějství vymazala. Hosty nastartovala využitá přesilovka, o chvíli později přišlo vyrovnání a ještě před odchodem do šaten Moravanky poslala do vedení Sklenářová.

 

Vinohrady už se na zvrat nezmohly a Olomouc tak stejně jako v prvním víkendu ovládla nedělní duel. Pátý zápas se opět uskuteční v olomoucké Čajkaréně, kde to už Ladies důvěrně znají. A doufejme, že si vytvoří slibnou pozici pro páteční šestý duel, který se uskuteční na Vinohradech. Držme jim palce!

 

1. kolo play down extraligy žen:

18:00 FBS Olomouc - TJ SKV (Čajkaréna Olomouc)

 

Foto: Otakar Prášek
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva