Ladies v závěrečném kole základní části přivítají Bohemians
23. 2.

Ladies v závěrečném kole základní části přivítají Bohemians

Vinohrady čeká poslední zápas v základní části extraligy žen. V něm svěřenkyně Boleslava Kytka přivítají na domácí půdě Bohemians. Utkání se hraje v neděli 26. února od 19 hodin v Rieger aréně.



V prvním vzájemném střetnutí v letošní sezoně se Sokol prezentoval na Děkance solidním výkonem a prohrál 3:7. Bohemians jsou na čtvrté příčce extrligové tabulky a šlapou na paty tuzemské špičce.

 

Hned po utkání na Bohemians si pak Ladies připsaly doposud jedinou výhru v letošní sezoně, když doma zdolaly Jičín. Od té doby ale mají smůlu. Přišlly těsné prohry v Olomouci, s Elite a naposledy sedmigólový debakl v Jičíně.

 

Z týmu Bohemians si budou muset vinohradské florbalistky dát pozor především na duo Bočanová - Poláková. Obě dvě už v sezoně zaznamenaly přes 30 kanadských bodů.

 

Přijďte Ladies v jejich snažení podpořit. Vstupné je jako vždy 30 korun, pro permanentkáře a členy klubu je vstup zdarma. Po skončení základní části čeká SKV 1. kolo play down, a to buď s Elite, Židenicemi nebo Jičínem.

 

21. kolo extraligy žen:

neděle 19:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians (Vinohrady)

vstupné: 30,- Kč, permanentkáři a členové klubu zdarma

facebooková událost




SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva