Na závěr základní části porážka od Karlových Varů
4. 3.

Na závěr základní části porážka od Karlových Varů

Vinohradští nedokázali konkurovat Karlovým Varům a ze západu Čech si odvezli porážku 3:7. Po základní části 1. ligy tak skončí na sedmém nebo osmém místě a večer se dozvědí soupeře pro play off.První dvě třetiny sokolům vůbec nevyšly. Ve 13. minutě otevřel skóre Jaroš a na konci úvodní dvacetiminutovky přidal další branku pro domácí Klápa. Karlovarští ve druhé třetině navyšovali náskok. Nejprve se prosadil Novotný. Pak navíc sokolové přišli o svou jedničku, když se Martin Dejmal při jednom ze zákroků zranil.

 

V brance SKV ho nahradil Tomáš Šimek a vydržel neinkasovat do 39. minuty. Novotný vyzval ke skórování Černého a ten se nemýlil. Domácí tak po dvou třetinách vedli už 4:0. Sokolové se pak konečně dostali do tempa a měli šance na snížení. Tu první z trestného střílení Vojtěch Máca ještě nevyužil.

 

Následně ale konečně protrhl střeleckou smůlu Dominik Záň. Úplný závěr duelu se proměnil v divokou přestřelku. Dvakrát se za hosty trefil Petr Hartman, ovšem domácí přidali další tři zásahy a nakonec zvítězily 7:3. Sokolové dokázali držet krok s Vary pouze ve třetí části, která skončila nerozhodně 3:3.

 

"Vary vylepšily organizaci hry. My jsme se nemohli najít a neproměňovali jsme šance. Hře rozhodně nepomohla ani nucená výměna gólmana," zhodnotil duel na západě Čech Miroslav Purkrábek, asistent trenéra SKV. Čtvrtfinále startuje už příští týden, Vinohrady načnou čtvrtfinále na hřišti soupeře.

 

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ SKV 7:3 (2:0, 2:0, 3:3)

 

Branky a nahrávky: 13. Jaroš (Horký), 20. Klápa (Skopový), 24. Novotný (Černý), 39. Černý (Novotný), 58. Novotný, 59. Horký (Jaroš), 60. Macek (Svatek) - 52. D. Záň (O. Stuchlík), 59. Hartman (Skřivánek), 60. Hartman (Linhart). Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. Diváci: 155.

 

Sestava SKV: Dejmal (35. T. Šimek) - Rychetník, Raiter, O. Stuchlík (C), Jelínek, D. Záň, Lanc, Otta - Skřivánek, J. Záň, Hartman - Dolejš, Zezulka, Pecha - Linhart, Hanák, Beran - Máca. Trenér: Michal Pazdera.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: