Shrnutí víkendu: Dařilo se Benfice, dorostencům i starším žákyním!
26. 9.

Shrnutí víkendu: Dařilo se Benfice, dorostencům i starším žákyním!

Úspěšný start do nové sezóny zaznamenali muži B. V sobotu si poradili s B týmem Kunratic 8:4. V neděli navázali na gólové hody a porazili Mladou Boleslav 9:5.Vstup do nové sezóny se také vydařil mužům D, kteří dokázali porazit oba své soupeře a jsou tak zatím bez ztráty bodu. Budeme doufat, že se jim bude dařit i nadále.

 

Jediný dívčí tým – starší žákyně – zaznamenaly take úspěšný víkend. Své dojmy nám k výkonům sdělila trenérka Aneta Tvrzníková. “Starší žákyně nastoupily k svému prvnímu turnaji v sezóně velice bojovně. Díky kontumaci Elite nás čekaly pouze 3 zápasy. I přes nepřízeň toho, že hrály první zápas, se s tím dokázaly poprat a předvedly nejlepší výkon z celého dne. Ten sice nepřinesl žádné ovoce, ale za prohru 1:3 s vítězem skupiny Black Angels holky opravdu nemohly stydět. To, že první zápas nebyla jen tzv. "falešná forma" potvrdily ve druhém zápase, kde jasně dominovaly a dokráčely si pro výhru 8:3 nad týmem Panther Praha Rudná. Poslední zápas na nás čekal starý známý tým, a to FBC Texas. Obavy ale naše žákyně hodily za hlavu a v nakonec přece jenom vyrovnané bitvě zvítězily 6:4, kdy Texas využíval toho, že do útoku se Ladies úplně vrhaly a obrana byla až na posledním místě. Byla to ale krásná tečka za celým dnem, kdy žákyně předvedly nejlepší výkon, jaký jsem je kdy viděla hrát a doufáme, že do budoucna to bude mít stoupající tendenci. Zakončím to tak, že jsem na ty naše holky pyšná :) Tak snad to nezakřiknu!”

 

Sobota:


Muži B
TJ SKV- FBC Start98 B 8:4


Dorostenci
TJ SKV- FBC Start98 Kunratice 7:2
TJ SKV- DDM Horní Počernice ORKA 7:3

 

Neděle:


Muži B
TJ SKV- Florbalová akademie MB „A“ 9:5

 

Muži D
TJ SKV- FBC Slavia Praha B 6:4
TJ SKV- FBC Penguins Praha 7:3

 

Starší žákyně
TJ SKV- BLACK ANGELS 1:3
TJ SKV- FBC Texas DM P6 6:4
TJ SKV- Panthers Praha Rudná 7:3
TJ SKV-ELITE PRAHA 5:0

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva