V roce 2015 je dohráno!
7. 12.

V roce 2015 je dohráno!

Oba týmy elévů mají za sebou poslední turnaj v tomto kalendářním roce.V sobotu vyjeli elévové B k poslednímu letošnímu turnaji do nedaleké Unhoště. Po brzké ranní a namrzlé cestě sehráli zápas s Bučis B. Utkání měli v rukou již od samého začátku a vyhráli vysokým poměrem 12:2.

 

Dalšímu soupeři z Kralup nad Vltavou také nadělili pořádnou porci gólů (15:5) , byť jejich výkon nebyl tak suverénní jako v prvním zápase. Po dvou vyhraných utkáních ve skupině narazili elévové na známého soupeře Dvojka Praha. Toto střetnutí kluci zvládli SKVěle a vyhráli rozdílem pěti branek (8:3). Díky těmto výsledkům se naše naděje posouvají do koše číslo čtyři.


To A tým elévů vyrazil do mlhou schované Mladé Boleslavi. Jako první se sokolové postavili na hřiště proti Pionýr PS AS, a přestože museli na cestu vstávat velmi brzy ráno, na hře to nebylo poznat. Kluci pečlivě poslouchali rady trenérů a na konci zápasu svitil na světelné tabuli výsledek 18:3.

 

Po malé pauze elévové nastoupili k dalšímu zápasu proti Florbal Benešov. I v tomto utkání se snažili a dokázali vyhrát 7:3. Dvě výhry znamenaly, že jsme se zcela zaslouženě dostali do finále.

 

V něm se proti nám postavil tým Florbal Mladá Boleslav, a ačkoliv jsme opravdu chtěli vyhrát, podlehli jsme nakonec 5:7. A tým elévů tak vezl z Boleslavi krásné druhé místo a od trenérů získává navíc velkou pochvalu za předvedené kombinace při hře a SKVělou komunikaci na hřišti.


Příští zápasy nás čekají v roce 2016. Přejeme vám, milí rodičové a naši svěřenci, hodně dárků pod stromečkem, spousty vánočních radostí a těšíme se na další společné zážitky. A vám, milí rodičové našich svěřenců, veliké díky za podporu při všech našich zápasech, výletech a společných akcích.


Hezké vánoce přeje vaše trenérská banda Lucka, Martin, Petr, Pepa!
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva