Víkendové menu: Ve hře budou dorostenci, ženy B a mladší žákyně
21. 4.

Víkendové menu: Ve hře budou dorostenci, ženy B a mladší žákyně

Dorostenci už si před časem zajistili postup do 1. ligy. Nyní budou i nadále bojovat o udržení první příčky. O první příčku stále bojují ženy B. Svěřenkyně Petra Jirgese čeká v pátek večer dohrávka s rezervou Bohemians. Třetí kategorií, která se o víkendu představí, jsou mladší žákyně.Dorostenci budou hrát své zápasy v sobotu v Čakovicích. Od osmi hodin ráno je čekají domácí Athletics, v 11 hodin se pak svěřenci Jonáše Sigla utkají se Startem. Právě na druhý Start mají Vinohradští čtyři zápasy před koncem náskok osmi bodů. První místo si tak mohou pojistit už o následujícím víkendu.

 

Ženy B mají velmi solidně rozehranou sezonu. Jakožto nováček ve 2. lize se nacházejí na prvním místě s dvoubodovým náskokem na béčko Bohemky. A právě s ním se sokolky utkají v pátek večer v Rieger aréně. V závěrečném zápase ligy za týden pak SKV vyzve třetí Start98.

 

Mladší žákyně odehrají turnaj v neděli na Barrandově. Nejprve v 9 hodin vyzvou akademii z Mladé Boleslavi a v 10:20 se střetnou s Texasem. Následně je ještě čeká duel o umístění. Všem týmům držíme palce!

 

PÁTEK:

 

Ženy B:

19:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians B (Vinohrady)

 

SOBOTA:

 

Dorostenci:

8:00 TJ SKV - Athletics Praha (SH Čakovice)

11:00 TJ SKV - FBC Start98 Kunratice (SH Čakovice)

 

NEDĚLE:

 

Mladší žákyně:

9:00 TJ SKV - Florbalová akademie MB 05 modré (X3M Arena Barrandov)

10:20 TJ SKV - FBC Texas DDM P6 (X3M Arena Barrandov)

+ zápas o umístění
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS KANÁL

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.

PARTNEŘI KLUBU

Hlavní partneři

Partneři klubu

Dále nás podporují

Partner družstva