Vinohrady se v dohrávce 18. kola střetnou se Spartou
19. 1.

Vinohrady se v dohrávce 18. kola střetnou se Spartou

Svěřenci Martina Hovořáka dnes poměří síly s městským rivalem. Od 19:30 se na Podvinném mlýně utkají se Spartou.V posledním vzájemném utkání před Vánocemi Vinohradští svého soka zaskočili a před domácím publikem si připsali vítězství 5:1. Kdyby se podobný scénář opakoval, nikdo ze sokolů by se jistě nezlobil.

 

Sparta je s 21 body na osmém místě tabulky s pětibodovým náskokem na devátou Ostravu. K účasti ve vyřazovací části tak nemá daleko. Vinohradšti mají na svém kontě bodů 10 a svou pozici si zcela určitě budou chtít ještě vylepšit.

 

Zápas začíná v 19:30 v Aréně Sparta na Podvinném mlýně. Všichni vinohradští fanoušci jsou zváni. Držitelé členských karet a permanentek SKV mají vstup volný. Přijďte naše hochy podpořit v jejich snažení!

 

Dohrávka 18. kola Tipsport superligy:

úterý 19:30 ACEMA Sparta Praha - TJ SKV (Podvinný mlýn)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: