Mužské áčko vyhlíží poslední duel v základní části Livesport Superligy. K němu sokolové vycestují do Karlových Varů, kde se utkají s Vary Bohemians. Prvoligové play off nyní čeká jak Ladies, tak juniory.

Dalším hostem SKVělého podcastu byl Zbyněk Stuchlík. Hráč, co 12 let oblékal vinohradský dres a zapsal se nesmazatelnou stopou do historie našeho florbalového oddílu.
Řeč byla o florbalových začátcích, o příchodu do Vinohrad, o následném zápolení, které bylo plné úžasných úspěchů, ale také nějakých těch neúspěchů. „Zbyňa“ vyprávěl o svém pohledu na hru, o krátkém angažmá ve Švédsku, o juniorském mistrovství světa 2011, kterého se zúčastnil, o posledních letech vrcholové kariéry i o svých koníčcích.
Všechny díly SKVělého podcastu najdete na Spotify a na Apple Podcasts. Příjemný poslech! Nebojte se s námi podělit o své nápady na další hosty do komentářů na sociálních sítích nebo na emailové adrese gustav.ondrejcik@skvflorbal.cz.