Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 30 článků.
2351_marek_pastika_dorost_treneri.jpg

Trenér juniorů Marek Paštika: Udělali jsme určitý pokrok

Trenérský štáb juniorů si před startem sezony v 1. lize vytyčil určité cíle, které se v průběhu roku snažil plnit. Ať už šlo o výsledky či herní posun. Do jaké míry se to povedlo? A jakou budoucnost kouč juniorky Marek Paštika věští svým hráčům?

2183_Juniori_liberec_purkrabek1.JPG

Trenér juniorů Purkrábek: S nelehkou výzvou jsme se poprali!

V premiérové sezoně v nejvyšší soutěži vinohradským juniorům o kousek utekl postup z kvalifikace do elitní fáze soutěže. Pak ale svěřenci Miroslava Purkrábka a Viléma Svobody splnili dílčí cíl a vybojovali účast v play off, v němž nestačili na Liberec. Cenné zkušenosti, řada vyrovnaných zápasů a individuální posun. To jsou pozitiva, která na uplynulé sezoně našel hlavní kouč Purkrábek.

2066_marek_pastika_juniori_skv.jpg

Junioři prošli kvalifikací o CE ligu se ctí

První tři zápasy, tři výhry. Ačkoliv měli junioři SKV při své premiéře v nejvyšší soutěži skvěle našlápnuto, nakonec postup do elitní části CE ligy nevybojovali a v posledních třech zápasech třikrát prohráli. I tak ale kvalifikace přinesla mnoho pozitiv. Především konfrontaci s kvalitními soupeři, delší hrací čas i větší nároky na přípravu. Na tom se shodli jak trenéři týmu, tak klubové vedení.

2018_Juniori_Wizards_cup_2021.jpeg

Junioři na Wizards cupu vítězní!

Juniorský tým SKV ovládl všechny tři zápasy na nedělním Wizards cupu a zaslouženě si došel pro triumf v turnaji! O den dříve se v Kunraticích představili také dorostenci, těm se ale nedařilo a mladí sokolové obsadili poslední čtvrtou příčku.

2016_jan_pinkas_acko_2021.jpg

Vinohrady budou nově součástí nejvyšší juniorské ligy!

Vedení vinohradského florbalu se rozhodlo pro nadcházející ročník přihlásit juniorský tým do nejvyšší soutěže! Jde o důležitý krok, který by měl přispět k naplnění ambicí a cílů SKV. Mladí sokolové tak budou mít možnost konfrontovat se s dalšími kvalitním celky na tuzemské florbalové scéně. A profitovat z toho může jednoznačně i mužský A tým.

1884_dan_vykoukal_juniori.jpg

Na play off jsme se těšili, zní z týmu juniorů

Proti celkům ze špičky tabulky předváděli vinohradští junioři solidní výkony a pravidelně brali body. To dávalo samotným hráčům i realizačnímu týmu naději na úspěšné vystoupení v play off. Jenže předčasné ukončení sezony kvůli koronaviru všechny plány zhatilo. Přesto mladí sokolové zapsali řadu cenných vítězství a nasbírali cenné zkušenosti.

1791_dan_vykoukal_juniori.jpg

Junioři hráli o čelo 2. ligy. S Tatranem padli 1:2, Olymp pak porazili 4:1

Junioři SKV měli v neděli příležitost posunout se na první pozici 2. ligy. S Tatranem B ale po dobrém výkonu prohráli těsně 1:2. K vidění byl pěkný zápas, který naplno prověřil kvality obou týmů. Vítězství sokolové vybojovali ve druhém duelu s Olympem, který zdolali 4:1 hlavně díky hattricku útočníka Ondřeje Zeleného.

1736_juniori_zlato_tupla_cup_finsko_2019.jpg

Skvělí junioři! Z Finska vezou zlato

Junioři ovládli Tupla Cup ve finských Helsinkách! Kromě hromady zkušeností a zážitků si tak domů odvezou také zlaté medaile. Kolegové dorostenci v základní skupině nenašli přemožitele, bohužel ale padli s SB-Pro ve čtvrtfinále, kde tedy jejich pouť turnajem skončila.