Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 16 článků.
2371_20240606_102225.jpg

Dorostenci ovládli Prague Floorball Cup! Ukázali jsme odhodlání, řekl trenér

Prolétli základní skupinou a následně i vyřazovací částí. Ve finále v domácí Rieger aréně sice prohrávali 0:2 a 2:3, pokaždé se ale dokázali do zápasu vrátit a díky senzačnímu závěru berou zlato! Dorostenci SKV zazářili na uplynulém Prague Floorball Cupu a odnášejí si z něj nejcennější medaile. Pojďme se za jejich cestou ohlédnout společně s hlavním trenérem Josefem Němečkem a kapitánem výběru Tadeášem Velemínským.

2515_Marek_Pastika_trener_dorostenci1.jpg

Končící trenér dorostenců Marek Paštika: Kluci mají touhu se společně zlepšovat

V minulé sezoně se podílel na vedení juniorů v nejvyšší soutěži, v té aktuální vedl pro změnu dorostence. Nyní se však mládežnický trenér a odchovanec SKV Marek Paštika rozhodl si dát minimálně na čas od trénování pauzu. V bilančním rozhovoru nicméně byl prostor se za uplynulými dvěma roky ohlédnout, zhodnotit, co se povedlo a co ne, a promluvit o zajímavé práci mládežnického kouče.

2188_Strzi_B_dorost_ilustracni_foto.jpg

Dorostence čeká Final Four! V neděli se střetnou s Královým Dvorem

Dorostenci SKV vybojovali ve 2. lize třetí příčku, a protože rezerva ze Střešovic se závěrečných bojů o medailová umístění účastnit nemůže, znamená to pro vinohradské mladíky postup do Final Four. V jeho semifinále se žlutočerní utkají s celkem z Králova Dvoru. Hrát se bude v neděli v Kunraticích. Vítěze čeká účast v druholigovém finále.

1818_dorost_prague_floorball_cup_2020.jpg

Dorostenci bronzoví na Prague Floorball Cupu!

Dorostenci SKV vybojovali na novoročním pražském turnaji Prague Floorball Cup dělené třetí místo. Ve skupině po remíze s Olomoucí a výhře nad dánským Rungsted-Horsholm obsadili mladí sokolové druhou postupovou příčku a prošli do semifinále. V něm ovšem nestačili na slovenský Trenčín a po prohře 2:6 berou z mezinárodního mládežnického turnaje bronz!

1691_dorostenci_doucha_martan.jpg

Dorostenci se na turnaji v Ostravě probojovali až do čtvrtfinále

Dorostencům se účast na Ostrava Cupu vydařila! Sokolové prošli mezi osm nejlepších celků turnaje. V základní skupině obsadili druhou příčku za suverénní Ostravou s bilancí dvou výher, jedné remízy a jedné prohry. V play off pak Vinohradští vyřadili Husovice a po nájezdech polský Lochow. Až ve čtvrtfinále jim stopku vystavil havířovský IBK Future.

1679_dorostenci_mistri_2019.jpg

Dorostenci po skvělém obratu slaví zlaté medaile!

Dorostenci SKV dotáhli svou misi do úspěšného konce! V sobotu v Kunraticích sice nejprve prohráli s Bučisem 4:6, následně ale porazili v klíčovém střetnutí o první příčku Říčany 4:3 a mohli se tak radovat ze zisku poháru pro vítěze 2. ligy. Rozhodující vítězství se však nerodilo lehce a ještě 4 minuty před koncem sokolové prohrávali. Oslavy tak přišly až po bleskovém obratu.