Tento víkend bude z hlediska týmů SKV nabitý. Kromě A týmu, který odehraje prestižní utkání doma s Litvínovem, se představí ještě dalších osm mužstev a ženstev.
Tento víkend bude z hlediska týmů SKV nabitý. Kromě A týmu, který odehraje prestižní utkání doma s Litvínovem, se představí ještě dalších osm mužstev a ženstev.
V neděli čeká vinohradské áčko poslední domácí zápas v tomto kalendářním roce. Do Riegrových sadů přijede Bivoj Litvínov.
Ženy A drží příčku zaručující postup do finále první ligy žen.
Do boje se o víkendu zapojili junioři B a přípravka. V souhrnu uvádíme i středeční dohrávku dorostenců.
Divoký duel na půdě 1. MVIL Ostrava, ve kterém Bolek Kytka díky svému bleskově zkompletovanému hattricku vyrovnal pár vteřin před koncem, rozhodla trefa Honzy Králíka v prodloužení. SKV tak veze z Ostravy dva body.
Ačkoliv sobotní večer nepotkal vinohradské hráče v nejlepší formě, připsali si druhé vítězství za sebou, tentokrát 11:8 nad Paskovem.
Vinohrady v konečné tabulce skupiny B obsadí po výhře nad Českou Lípou druhou příčku.
Charitativní akce na podporu získání finančních prostředků a zároveň zvyšování povědomí o zdraví mužů si získala své příznivce i ve florbalovém prostředí.
Jeho technické parády, otočky a triky byly loni ozdobou každého zápasu SKV. Miláček tribun Honza Kapucián však letos v kádru Sokola chybí. Populární "Kapi" totiž tento rok zkouší své florbalové štěstí v Německu.
Tento víkend vyrazí do bojů čtyři mužstva sokolů.