Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 352 článků.
2370_20240606_101935.jpg

Skvělá zkušenost, hodnotí šampionát 3 na 3 Anežka Dobisíková

SKV vyslalo na premiérový ročník světového šampionátu 3 na 3 své současné či bývalé hráčky. Ty se ve skupině i v následném čtvrtfinále s Finskem srdnatě rvaly za české barvy, na lepší výsledek to však nestačilo. Za cennou zkušeností se ohlédla jedna z nejproduktivnějších hráček výběru Anežka Dobisíková.

2524_Adela_Skalicka_SKV-Plzen_play_off2.JPG

Kapitánka Adéla Skalická po sezoně: Kvalita 1. ligy se zvedla

Podruhé za sebou skončily Ladies ve čtvrtfinále play off, a tak opět zůstaly před branami boje o postup do nejvyšší soutěže. Kapitánka Adéla Skalická ale vysněný postup nevzdává a bude se o něj prát ve vinohradském dresu i v příští sezoně. V rozhovoru se ohlédla za uplynulým ročníkem v 1. lize, zhodnotila výkony týmu v základní části i v play off a pokusila se popsat, co týmu k lepšímu výsledku chybělo.

2504_Aneta_Nigrinova_SKV_Slavia_Plzen_play_off.JPG

Konec ve čtvrtfinále. Ladies dvakrát prohrály se Startem98

Ženské áčko stejně jako v minulé sezoně končí svou pouť vyřazovací částí 1. ligy ve čtvrtfinále. Ladies nestačily na Start98 a podlehly mu 5:7 a 4:9. V obou zápasech hráčky SKV vedly, ale nedokázaly utkání dovést do vítězného konce.

2499_Angie_Bliznakova_SKV_Slavia_Plzen_Play_off.JPG

Ladies ve dvou zápasech vyřadily Slavii Plzeň a jsou ve čtvrtfinále!

Ženské áčko postoupilo mezi osm nejlepších celků 1. ligy! Slavii Plzeň vyřadilo v osmifinále po dvou výhrách 12:7 a 6:2. V sérii se nejvíce činila útočnice Angelika Bližňáková, která ve dvou zápasech posbírala neuvěřitelných 12 bodů. Pěti body přispěla Aneta Nigrinová. SKV v dalším kole play off narazí na lepšího z dvojice Start98 - Panthers Praha.

2490_radostova_skv_ba_vanocnak.jpg

Kateřina Radostová před play off: Mám neskutečný hlad po gólech

Ladies dokráčely ke čtvrtému místu v základní části západní skupiny 1. ligy. Vítězné série střídaly s bodovými ztrátami, nakonec ovšem splnily cíl, kterým byl přímý postup do osmifinále. K tomu velkou měrou přispěla útočnice Kateřina Radostová. Se 48 body nejproduktivnější hráčka SKV.

2434_Sofie_Gartnerova_Ladies2.JPG

Nominace na MS: SKV vyšle na šampionát Sofii Gärtnerovou!

Vinohrady budou mít na nadcházejícím ženském světovém šampionátu ve florbale své želízko v ohni. Bude jím Sofie Gärtnerová, hráčka A týmu žen, která do SKV přišla před aktuálním ročníkem. Stejně jako její bratři bude reprezentovat barvy Austrálie. Turnaj se v prosinci uskuteční v Singapuru.

2381_ladies_trnkova_pred_sezonou.jpg

Ladies již vyhlížejí nový ligový ročník

Vinohradské Ladies jsou zpět v tréninkovém procesu, který je má adekvátně připravit na soutěžní sezonu 2023/24, již od konce dubna. Nyní se nacházejí v poslední části letní přípravy, kdy mají za sebou jak týmové soustředění, tak přípravný turnaj Czech Open. Poslední srpnový víkend je v Liberci čeká 1. kolo Poháru Českého florbalu, druhý zářijový víkend potom ostrý start ligového ročníku proti Prague Tigers a Black Angels.

2337_ladies_kutna_hora_play_off.jpg

Domácí výhra, venkovní otočka a postup do čtvrtfinále!

Ladies jdou dál! V osmifinále play off svěřenkyně koučů Františka Kovače a Jana Skály dokázaly ve dvou utkáních vyřadit Kutnou Horu a ve čtvrtfinále si zahrají derby s Prague Tigers. V sobotu ženské áčko vyhrálo na domácí půdě 5:2, v neděli pak Ladies předvedly hezkou otočku, když prohrávaly v průběhu druhé části 1:3, nakonec ale zvítězily 8:4 a vybojovaly postup!

2333_ladies_nastup_balonky.jpg

Ženské áčko vstupuje do play off!

Již tuto sobotu 11. března vstoupí ve vinohradské Rieger aréně SKV Ladies do letošního play off 1. ligy žen. Tým pod vedením trenérského tandemu Jan Skála – František Kovač si svými výkony v základní části soutěže zajistil přímý postup do osmifinále, kde změří síly s florbalistkami z Kutné Hory.